Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 25.1
Nem : 68
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

|

(Avcılar) Beyaz Eşya Servisi: Her evin vazgeçilmez performansları haline gelen günümüz beyaz eşyaları neredeyse gündelik hayatımızda tümü ile bizlere büyük önem arz eden ergonomikliği ve yüksek desteği ile hepimiz için yaşantıyı kolaylaştıran bir nesnelerdir. Bu neden ile onlar için herhangi bir arıza ya da bu gibi arızalar olduğunda bizlerin yaşantısını son derece negatif anlamda etkilemektedir. Bu yüzden bizler için son derece büyük önem arz eden bu beyaz eşya kullanımları hayatımızı pozitif perspektifte kolaylaştıran nesneler için mini arızalar ya da bozulmalar için Avcılar Beyaz Eşya Servisi kapsamında sizlere ayrıcalık dolu destekler veriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi Avcılar

Multi fonksiyonel hizmetleri ile her evin vazgeçilmezi haline gelmiş olan bu beyaz eşyalar için son dönemlerde rastlanan sık sık bozulma ve elektronik arızalara karşı ve karşılaşılan bu bozulma ve sıkıntılar için sistemli olarak sizler için Avcılar Beyaz Eşya Servisi hizmet ve desteklerimiz kapsamında en ayrıcalık dolu hizmetler verilir. Bu bakımdan sizlere kalifiyeli ve üstün, etkili ara elemanlarımı sayesinde en profesyonel servis desteklerimiz ile anında bozulan cihazlarınız için çözüm yolları üretiyoruz. Bu bakımdan artık güvenli bir şekilde bu ev aletlerinizi daha aktif ve faal olarak kullanabilme ve onlar ile sürekli olarak ev işlerinizde aksaklık olamadan tüm eylemlerinizi verimli süreçler içinde kullanabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Ambarlı Beyaz Eşya Servisi
Firuzköy Beyaz Eşya Servisi
Gümüşpala Beyaz Eşya Servisi
Denizköşkler Beyaz Eşya Servisi
Cihangir Beyaz Eşya Servisi
Tahtakale Beyaz Eşya Servisi
Mustafa Kemal Paşa Beyaz Eşya Servisi
Üniversite Beyaz Eşya Servisi

- Avcılar - Beyaz Eşya Servisi

Siz de bu bağlamda beyaz eşyalarınıza olan ilgili sorun ve problemleriniz için etkili ve sitemli olan Beyaz Eşya Servisi Avcılar hizmet ve desteklerimiz sayesinde kaldığınız yerden sorunlarınız çözülerek her türlü faaliyetlerinize devam edebilirsiniz. Tam bir yetkinlik ve yüksek değerler kapsamında sizlere sunacağımız etkili ara elemanlarımız güvencesi ile tam bir profesyonellik çatısı altında sizlere büyük destekler veriyoruz. Bu bağlamda sizler için en güvenli hizmet ve desteklerimiz ile ilgili kaliteli çalışmalarımızdan sizler de yararlanarak sizler için verilen tüm bu üst düzey sistemli desteklerimizden de yararlanma ayrıcalıkları ile dolusunuz. Sizlerin gündelik yaşantınızı kolaylaştırıcı her türlü faaliyetlerinizi destekler nitelikte ki ilgili ev aletlerinizi düzenli olarak kullanmanız ve olası aksaklıklar ile mücadele için bizi seçtiğiniz takdirde profesyonel desteklerimiz sayesinde artık durmadan bu faaliyetlerinize devam edeceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Avcılar Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Avcılar,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo