Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 21.2
Nem : 90
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi

|

(Avcılar) Beyaz Eşya Tamircisi: Her evde bulunan ve kullanımı günlük hayatımızda birçok alanda kolaylaştırmış olan beyaz eşya aletler üzerinde ortaya çıkan problemlerde birçok müşterimiz tamiratı kendi yöntemleriyle gerçekleştirme yoluna gitmektedir. Beyaz eşya tamircisi çağırmak yerine kendi başına kendi imkânlarıyla tamirat gerçekleştirmek isteyen müşterilerimizin büyük bir bölümü yapılan hatalardan ötürü daha sonrasında daha yüksek maliyetler çıkarmaktadır. Oldukça teknik ve bir o kadar da zahmetli bir iş olan beyaz eşya tamiratı işlemini evde kendi yöntemlerimizle bilgi birikiminiz de yapmaya çalıştığınızda olası bir hata beyaz eşyaların hasarını daha zor hale getirmektedir. Bu nedenlerden ötürü evinizdeki beyaz eşyalarınız da bir arıza çıktığında kendi yöntemlerimizle değil Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi çağırarak profesyonel bir kişi tarafından tamir edilmesini sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Beyaz Eşya Tamircisi Avcılar

Buzdolabında, çamaşır makinesinde, bulaşık makinasında ya da diğer evde bulunan tüm beyaz eşyalarda kullanıma bağlı ya da makinenin teknik aksamına bağlı bazı bozukluklar zaman içerisinde oluşabiliyor. Ortaya çıkan problemlerinin çözümü için hemen Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi çağırma yöntemini kullanın ve makinenizi mümkün olduğu kadar bilmeyen insanların tamirat çabalarından uzak tutun. Özellikle son 5 yıl içerisinde beyaz eşya sektöründeki gelişmeler, beyaz eşyaların daha teknik ve daha narin makinalar olmasını sağladı. Bu sebeplerden ötürü yapılan yanlış tamirat işlemleri makinanızın bozuk olan parçalarının ya da çalışma sebebini daha kuvvetli hale getirebilir. Bu alanda dikkatli davranmak ve bozukluk ortaya çıktığında beyaz eşya tamircisi çağırarak işi profesyonellere teslim etmek gerekiyor.

Hizmet Bölgelerimiz;

Ambarlı Beyaz Eşya Tamircisi
Firuzköy Beyaz Eşya Tamircisi
Gümüşpala Beyaz Eşya Tamircisi
Denizköşkler Beyaz Eşya Tamircisi
Cihangir Beyaz Eşya Tamircisi
Tahtakale Beyaz Eşya Tamircisi
Mustafa Kemal Paşa Beyaz Eşya Tamircisi
Üniversite Beyaz Eşya Tamircisi

- Avcılar - Beyaz Eşya Tamircisi

Evinizde kullanım hatasına bağlı olarak oluşabilecek tüm beyaz eşya problemleri için uzman Beyaz Eşya Tamircisi Avcılar arayarak çözümün profesyonel kişiler tarafından getirilmesine beklemeniz daha doğru olacaktır. Müşterilerimizin bazıları bu işlere yatkın oldukları için tornavidayı ve birkaç tane daha malzemeyi ellerini alarak makinalarının içini açma gibi durumlara soyunuyorlar. İyi niyetli bir harekette olmuş olsa daha sonradan makinadaki bozukluk daha üst seviyeye çıktığı için evinize gelen ekibimiz içerisindeki beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımız sizin bozduğunuz kısmı da tekrar yapmak durumunda kalıyor. Haliyle size maliyetler daha yüksek olacağı için problemle karşılaştırınız ilk anda direkt tamirci çağırmanızı tavsiye ediyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Avcılar Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Avcılar, Avcılar Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Avcılar,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo