Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.7
Nem : 68
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Avcılar Klima Demontaj

|

(Avcılar) Klima Demontaj: Klimalar günlük yaşantımızın oldukça önemli eşyalarından bir tanesi olmaktadır. Klima montajının önemli olması gibi demontajının yani çıkarılmasının da doğru bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Klima demontaj esnasında öncelikle kapatmadan evvel klima belli bir süre soğuk ayarda çalıştırılmalıdır. Soğuk ayarda çalışmasının temel sebebim klima içindeki gazın belirli bir alanda toparlanmasının sağlanması olmaktadır. Gaz bir araya toplandıktan sonra yaklaşık bir dakika kadar beklenmeli altından klima kapatılmalıdır. Servis vanaları kapakları açılır. Daha sonra klima sigortası kapatılarak diğer klima demontaj işlemleri gerçekleştirilir. Avcılar Klima Demontaj klimanın yerinin değiştirilmesi gerektiğinden, ev değişikliği sebebiyle, farklı bir ürün yerleştirmesi sebebiyle birçok farklı sebepten olabilir.

Klima Demontaj Avcılar

Bu işlemler gerçekleştirilirken profesyonel bir ekip dan faydalanmak her şeyden önemlidir. Klima demontaj işlemleri montaj işlemlerinin daha karmaşık ve daha zordur. Çıkarılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalara dikkat edilmediği takdirde de montaj işleminin sonunda klimanız çalışmaz hale getirilebilir. Bu nedenlerden ötürü profesyonel olmayan kişiler Avcılar Klima Demontaj yaparsa klimanızı bir daha kullanamama riski ile karşılaşabilirsiniz. Örnek olarak; klima demontaj konusunda evinize gelen usta bir dakika soğuk ayarla çalıştırdıktan sonra gazı bir araya toplanması gerektiğini bilmiyorsa bu ciddi bir problem yaratabilir. Ya da servis vanalarının kapaklarını açması gerektiğini unuttuysa makine demontaj esnasında birçok problem yaşayacak demektir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Ambarlı Klima Demontaj
Firuzköy Klima Demontaj
Gümüşpala Klima Demontaj
Denizköşkler Klima Demontaj
Cihangir Klima Demontaj
Tahtakale Klima Demontaj
Mustafa Kemal Paşa Klima Demontaj
Üniversite Klima Demontaj

- Avcılar - Klima Demontaj

Klima bakımı ya da klima montajı gibi konularda güvendiğiniz bir servis bulunmuyorsa firmamızı arayarak bu alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Klima demontaj da dahil olmak üzere, sağlamış olduğumuz birçok imkanla makinalarının uzun dönem randımanlı bir şekilde çalışmasını sizler için sağlıyoruz. 6 ayda ya da üç ayda bir yaptığımız bakımlarda ortaya çıkabilecek olası problemleri engelliyor, makinalarımız da problemlerin ortaya çıkmadan bilginiz dahilinde tamiratını gerçekleştiriyoruz. Klima Demontaj Avcılar işlemi yapacaksanız bunu büyük bir titiz ve hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Makinanın demontaj edildikten sonra tekrardan çalışır durumda kalabilmesi ve içeriğindeki elektronik aksamının zarar görmemesi için gerekli özenli çalışmaları göstermekteyiz. Profesyonel bir firmadan hizmet alarak klima demontaj işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve arkadaşlarımızdan randevu için gün talebinde bulunabilirsiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Avcılar Klima, Klima Avcılar, Avcılar Klima Servisi, Klima Servisi Avcılar, Avcılar Klima Servisleri, Klima Servisleri Avcılar, Avcılar Klima Ustası, Klima Ustası Avcılar, Avcılar Klima Servis Ustası, Klima Servis Ustası Avcılar, Avcılar Klima Servis Şirketleri, Klima Servis Şirketleri Avcılar, Avcılar Klima Servis Firmaları, Klima Servis Firmaları Avcılar, Avcılar Klima Bakımı, Klima Bakımı Avcılar, Avcılar Klima Teknik Bakımı, Klima Teknik Bakımı Avcılar, Avcılar Klima Periyodik Bakımı, Klima Periyodik Bakımı Avcılar, Avcılar Klima Bakım Servisi, Klima Bakım Servisi Avcılar, Avcılar Klima Montaj, Klima Montaj Avcılar, Avcılar Klima Montajı, Klima Montajı Avcılar, Avcılar Klima Demontaj, Klima Demontaj Avcılar, Avcılar Klima Sökümü, Klima Sökümü Avcılar, Avcılar Klima Parçası, Klima Parçası Avcılar, Avcılar Klima Yedek Parçası, Klima Yedek Parçası Avcılar, Avcılar Klima Tamiri, Klima Tamiri Avcılar, Avcılar Klima Arızası, Klima Arızası Avcılar, Avcılar Klima Sökümü ve Montajı, Klima Sökümü ve Montajı Avcılar, Avcılar Klima Gazı, Klima Gazı Avcılar, Avcılar Klima Teknik Servisi, Klima Teknik Servisi Avcılar, Avcılar Klima Özel Servisi, Klima Özel Servisi Avcılar, Avcılar Klima Gaz Dolumu, Klima Gaz Dolumu Avcılar,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo