Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Avcılar Kombi Servisi

|

(Avcılar) Kombi Servisi: İstanbul için de geniş bir servis ağın da sunum veren kombi servisi sizler için en uygun kullanım da yanınız da olarak ihtiyaç olan çalışmalar da en üst kalitenin alınması ile çok daha elverişli olan bir cihaz kullanımını da sunmaktadır. Dairelerimiz de ve işyerlerimiz de bizlere ısı dahil sıcak su ve ocak gibi ihtiyaçlarımız da kesin çözüm sunan tek bir üniteden sunabilen doğalgazlı sistemler sürekli olarak çalışmaktadır. Kesinlikle yetkin personellerin yapması gereken bir Avcılar Kombi Servisi sizlere profesyonel bir hizmet için de sunarak çok daha kesin olan sonuçlar da verebilmekteyiz.

Kombi Servisi Avcılar

Uzmanlık ve deneyim gerektiren bir hizmet de sizler için en kısa vakitler de bakım ve onarım servisi vererek olası arızların da önüne geçilmesi ile çok daha ekonomik olan çözümleri de sunuyoruz. Avcılar Kombi Servisi olarak müşterilerin hizmet numaramızdan bizlere erişmesi ile çok daha verimli bir hizmet yürüterek en yakın şubemiz ile hizmetlerimiz de ki hızlı çalışma ile tam da istediğiniz hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz. Her model de bulunan kombiler de bakımlar da uygulanan metot bakımından değişkenlik göstermektedir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Ambarlı Kombi Servisi
Firuzköy Kombi Servisi
Gümüşpala Kombi Servisi
Denizköşkler Kombi Servisi
Cihangir Kombi Servisi
Tahtakale Kombi Servisi
Mustafa Kemal Paşa Kombi Servisi
Üniversite Kombi Servisi

- Avcılar - Kombi Servisi

Bu hizmetler için de her marka da yetkin olan çalışanlarımız ile sizlere sadece kesin olan detaylı veriler vererek belirttiğimiz vakitler için de sizlerin kombilerin de ihtiyaç olan çalışmaları da yaparak söz verdiğimiz vakit de teslim ediyoruz. Onarım çalışmaları genellikle yerin de yapılan dış ve iç temizliği ile bacaların temizliğini de içine alan bir süreç olarak işlev göstermektedir. Bakıma gitmesi gerektiğin de ise bu sürecin Kombi Servisi Avcılar olarak sizlere detaylı olarak anlatılası ile bilinçli bir tüketim oluşturmasın da olanak sağlıyor ve parça değişimi ihtiyacı olduğun da ise orijinal ve aynısı olan ile güvenliğinizi önceliğimiz olarak belirliyoruz. Arzu ettiğiniz üstün hizmet ve sürekli yardım için bizler yılların deneyimi ile en iyisini sunmak için aramanız ile hizmet süreci başlatıyor ve sizler istediğiniz hizmet de bunu periyodik bir bakım için de sizlerin elde etmesini de sağlıyoruz. Sevdikleriniz ile güven içinde bir kullanım bu farkların da oluşması ile en güncel olan değerleri ile sizler ile buluşuyor.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Avcılar Kombi, Kombi Avcılar, Avcılar Kombi Servisi, Kombi Servisi Avcılar, Avcılar Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Avcılar, Avcılar Kombi Ustası, Kombi Ustası Avcılar, Avcılar Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Avcılar, Avcılar Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Avcılar, Avcılar Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Avcılar, Avcılar Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Avcılar, Avcılar Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Avcılar, Avcılar Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Avcılar, Avcılar Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Avcılar, Avcılar Kombi Montaj, Kombi Montaj Avcılar, Avcılar Kombi Montajı, Kombi Montajı Avcılar, Avcılar Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Avcılar, Avcılar Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Avcılar, Avcılar Kombi Parçası, Kombi Parçası Avcılar, Avcılar Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Avcılar, Avcılar Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Avcılar, Avcılar Kombi Arızası, Kombi Arızası Avcılar, Avcılar Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Avcılar, Avcılar Kombi Gazı, Kombi Gazı Avcılar, Avcılar Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Avcılar, Avcılar Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Avcılar, Avcılar Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Avcılar,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo