Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 25.6
Nem : 46
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Avcılar Petek Temizleme

|

(Avcılar) Petek Temizleme: Kış şartlarının en temiz ısıtıcı yöntemleri ve ısınma sistemleri arasında yer alan bu ısıtıcı kombiler ve kalorifer sistemleri günümüz modern ihtiyaçları anlamında son derece verimli ısınma süreçler içinde sizlere hizmet ve destekler verilmektedir. Bu bakımdan sizler için ısıtıcı sistemleri ilkel ısınma sistemleri ve araç gereçlere oran ile hem daha sağlıklı hem de ısınma yöntemleriniz anlamında da daha verimli süreçlerde hem de hijyen anlamında sizlere sağlıklı süreçler verir. Bu bakımdan sizler için bu ısıtıcı sistemleri anlamında ileri derecede kış şartlarında soğuktan korunmak da buna paralel geliştirilmiş ve önlemi alınmakta olan süreçler içinde yer alır. Günümüzde tüm sistemlerde ve teknoloji anlamında arıza ve sistemlerde yaşanan birtakım aksaklıklar ve sorunlar da bu ısıtıcı kombilerde de görülmektedir. Bu bakımdan son derece normal olarak karşılansa da bu ısıtıcı kombilerin bakım ve onarımı belli durumlar ve dönemler içinde yapılmak zorunda kalınmaktadır. Bu yüzden firmamız çerçevesinde sizlere tüm b ısınma gereçlerinde ve ısıtıcı sistemleri kapsamında Avcılar Petek Temizleme ve bu eylemlerde sizlere ileri düzeyde verimli destekler verilir.

Petek Temizleme Avcılar

Buna paralel olarak sistemlerinizde petek temizleme işlemleri üst düzey bir korunma ve geliştirilir donanımlarımız ile petek temizleme kapsamında eskisine nazaran daha iyi ısınma sonuçlarında ısıtıcı kombileriniz babında alacaksınız. Bu Avcılar Petek Temizleme sonucunda iste ısıtıcı sistemleriniz daha iyi bir performans ve bu süreçler içinde daha verimli bir şekilde tüm bu sistemlerden yararlanma olanaklar elde edeceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Ambarlı Petek Temizleme
Firuzköy Petek Temizleme
Gümüşpala Petek Temizleme
Denizköşkler Petek Temizleme
Cihangir Petek Temizleme
Tahtakale Petek Temizleme
Mustafa Kemal Paşa Petek Temizleme
Üniversite Petek Temizleme

- Avcılar - Petek Temizleme

Buna paralel olarak son dönemlerde de bir hayli gelişen bu ısıtıcı sistemlerinde yaşanan tüm arıza ve sorunlar için bu bakım onarım süreçleri içinde sizlere destekler verilmektedir. Bu bakım onarım ve ısıtıcı sistemlerde olan Petek Temizleme Avcılar süreçlerinin ardından bu kombiler daha aktif ve verimli süreçler içinde çalışarak sizlere zorlu ve yoğun kış şartlarında hem sağlıklı he de daha iyi sistem araçları sayesinde ısınma eylemleri içinde daha aktif ve verimli süreçlerde yer almanız beklenir. Bu sayede tüm bu ısıtıcı sistemleri kapsamında firmamız çerçevesinde verilen tüm bu hizmetlerden de uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Avcılar Petek, Petek Avcılar, Avcılar Petek Temizleme, Petek Temizleme Avcılar, Avcılar Petek Temizliği, Petek Temizliği Avcılar, Avcılar Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Avcılar, Avcılar Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Avcılar, Avcılar Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Avcılar, Avcılar Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Avcılar, Avcılar Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Avcılar, Avcılar Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Avcılar, Avcılar Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Avcılar, Avcılar Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Avcılar, Avcılar Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Avcılar, Avcılar Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Avcılar, Avcılar Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Avcılar, Avcılar Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Avcılar, Avcılar Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Avcılar,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo