Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 25.1
Nem : 58
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi

|

(Bahçelievler) Beyaz Eşya Servisi: Her evin kendine ait birçok performans değerleri çeşidi içinde ev aletleri mevcut durumdadır. Bu ev aletleri sayesinde modern yaşantımızın gerekliliklerine yanıt veren bu ilgili ev aletleri kapsamında sizlere gündelik yaşantı sürecinde son derece verimli bir şekilde kullanılan nesneler türüdür. Her birey ev aletleri ve beyaz eşyalar sayesinde yaşamına daha az enerji harcayarak gündelik yaşantı açısından olarak kolaylaşmış olan eylemleri ile hayatına devam eder. Bu eylemlerde daha az faal olması şüphesizdir ki beyaz eşya ve ev aletleri bakımından bizlerin hayatını kolaylaştırmış olan bu ilgili eşyalardır. Günümüzde gelişen teknolojiye paralel olarak bu teknolojik aletlerin de bir hayli bozulmalara ve teknik ya da donanımsal olarak arızalanması ile bu bağlamda son derece bizlere büyük engeller oluşturulur. Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi kapsamında sizlere bu alanda hizmet ve destekler vererek sizler için en önemli adımları içeren servis hizmetimiz sayesinde artık teknolojiyi kullanımına ara vermeden devam edeceksiniz.

Beyaz Eşya Servisi Bahçelievler

Siz de bu bağlamda son derece güvenilir ve kısa süreçler içinde bakım onarım süreciniz gerçek hale getirilerek son derece ilgili alanda sizlere profesyonel anlamda destek ve hizmetler sunulur. Bu bakımdan sizler için son dere yetkili ve kalifiyeli ilgili ara elemanlarımız sayesinde de Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi sürecinde tüm teknik ve donanımsal arızalar için her türlü aksaklıklarınız giderilir. Bu açıdan sizler için bu kapsamda önemli desteklerimiz doğrultusunda tamamen sizlerin kazanımlarına yönelik süreçte sizlere büyük önem arz eden sistemsel hizmetimiz sayesinde birçok ev aletleri kullanımına ara vermeden devam edeceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Cumhuriyet Beyaz Eşya Servisi
Çobançeşme Beyaz Eşya Servisi
Fevzi Çakmak Beyaz Eşya Servisi
Hürriyet Beyaz Eşya Servisi
Kocasinan Beyaz Eşya Servisi
Siyavuşpaşa Beyaz Eşya Servisi
Soğanlı Beyaz Eşya Servisi
Şirinevler Beyaz Eşya Servisi
Yenibosna Beyaz Eşya Servisi
Zafer Beyaz Eşya Servisi

- Bahçelievler - Beyaz Eşya Servisi

Eskisinden daha verimli bir çalışma özellikleri de kazandırarak sizlerin beyaz eşya kullanımı ve bu beyaz eşyaların da sizlerin yaşamlarınıza olan katkılarınızda son derece ilgili pozitif adımlar çerçevesinde günlük yaşantınız daha da ergonomik hale gelecektir. Bu Beyaz Eşya Servisi Bahçelievler kapsamında bizlerin uzmanlığı ölçütünde sizlere ilgili alanımızda ki lider duruşumuz ve hizmet anlayışımız sayesinde etkili ve verimli süreçler içinde her türlü bakım onarım hizmet ve buna ek olarak desteklerimiz de devam etmektedir. Bakım onarım sürecinde sizlere destek olmaktan keyif alıyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Bahçelievler Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Bahçelievler,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo