Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 29.6
Nem : 55
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Bahçelievler Kombi Servisi

|

(Bahçelievler) Kombi Servisi: Evlerimiz de ve işyerlerimiz de bizlere en gerekli olan koşulların oluşmasın da hizmet veren cihazların başın da gelen kombilerin sürekli olarak çalışması ve bu performansları ile mutlu ve tatmin edici olması onların da bakım ve onarım ihtiyaçlarının da giderilmesi ile sonuç vermektedir. Bahçelievler Kombi Servisi olarak tüm ülke içinde yetkin bir hizmet ağı içinde çalışarak sizlerin de tüm beklentilerini sadece bir telefon ile iletmesin de kesin ve güvenilir olarak iş gücünü ortaya koyarak en uzun süreli ve verimli olan kullanımlarınız da yanınız da yer alıyoruz.

Kombi Servisi Bahçelievler

Kışları haneler de ısıtma ve sıcak su hizmetleri ile ocak gibi kullanımlar da çok daha uygun olan faturalar ile hizmet veren her marka ve model cihazın bakımlarının ihmal edilmeden yerine getirmesi gerekmektedir. Bu güncel olan değerlerin de sizlere uzmanlık ve deneyim içinde sunulması ile kullanım da arzu ettiklerinizi en güvenli olan hallerin de bulacak ve daha uzun süreli olarak kullanım da en geçerli olan sonuçların da sahipleri olacaksınız. Faturaların da ki yükselişleri bakım yaptırmadıkları için yaşayan kombi kullanıcıları Bahçelievler Kombi Servisi ile tanışması ile artık bu tarz sorunların da yaşanmaması ile çok daha ekonomik olarak bir kullanım değerini bulmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

Cumhuriyet Kombi Servisi
Çobançeşme Kombi Servisi
Fevzi Çakmak Kombi Servisi
Hürriyet Kombi Servisi
Kocasinan Kombi Servisi
Siyavuşpaşa Kombi Servisi
Soğanlı Kombi Servisi
Şirinevler Kombi Servisi
Yenibosna Kombi Servisi
Zafer Kombi Servisi

- Bahçelievler - Kombi Servisi

Sevdikleri ile güven içinde bir kullanım ve sürekli teknik destek ve yardım veren firmamız ile alanın da en iyi olan bakım ekiplerinin onlara yardımcı olması olası sonuçların da en çözümcü olarak sizlere sunulması ile yaşanmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz gibi üç önemli unsur ile çalışan bu cihazların kontrolleri ihmal edilmediğin de çok daha yüksek olan performansları ile istenen sonuçları da vermesi mümkün olabilmektedir. Kombi Servisi Bahçelievler bünyesin de bulunan çalışanlarımız ile gerekli olan sunumları da alarak arzu edilen kullanım da yeterli olan konumların da üstesin de tüm dönem içinde arıza olmadan ve güvenli olan kullanımların da bizler gerekli olan bakım ve onarım için sizlerin yanın da yer alıyoruz. Uzun süreli kullanım da kesin mutlu edici olan sonuçların da istenen değerlerin de oluşması sayesin de çok daha farklı bir kalite içinde olarak sizlerin de yüzü ve cebi de gülecektir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Bahçelievler Kombi, Kombi Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Servisi, Kombi Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Ustası, Kombi Ustası Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Montaj, Kombi Montaj Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Montajı, Kombi Montajı Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Parçası, Kombi Parçası Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Arızası, Kombi Arızası Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Gazı, Kombi Gazı Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Bahçelievler, Bahçelievler Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Bahçelievler,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo