Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Bahçelievler Petek Temizleme

|

(Bahçelievler) Petek Temizleme: Yoğun ve karlı kış mevsimin içinizi ısıtan bu ısıtıcı kombi sistemleri son derece ergonomik ve bu anlamda sizlere yoğun kış şartlarında yaşanan süreçlerde ısınma eylemini gerçekleştirebilmeniz için sizlere katkı veren bir sistemdir. Isırtıcı sistemleri ile artık günümüz gerekliliklerine daha da imkân sağlayan bu sistemler ile ileri derecede güzel destekler alabilirsiniz. Bu bakımdan kış mevsiminde hem kaliteli bir şekilde hem de daha olanakları bol süreçler içinde ısınma eylemi içinde sizlere verilen değerler ışığında bu süreçleri verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Bu bağlamda ısıtıcı sistemleri de diğer malzemeler ve sistemler gibi bazen sistemsel olarak arza ve bakım ihtiyaçlarına bağlı kalır. Bu yüzden onların bakım onarımlarını yapmak üzere firmamız çerçevesinde geliştirilen bu bakım onarım hizmet ve destekleri ile sizlere bu süreçlerde destekler veriyoruz. Tüm bu Bahçelievler Petek Temizleme sürecinde ve bakım onarım sürecinde sizlere destekler veren firmamız çerçevesinde en kaliteli ve kalifiyeli birbirinden deneyimi fazla olan ustalarımız ile tüm bu bakım onarım süreçlerinizde sizlere destekler veriyoruz.

Petek Temizleme Bahçelievler

Günümüzün her türlü gereksinimlerini artık teknolojinin gelişmesi ile daha modern ve çağımıza uygun olan sistemler ile gayet ergonomik ve kullanışlı olan bu eylemler içinde kış şartlarında sizlere ısıtıcı sistemleri ile artık daha hijyenik ve verimli süreçler içinde ısınma eylemini veriyoruz. Bu bakımdan bu ısıtıcı kombi sisteminde olan zaman zaman yaşanan bu arıza ve tesisat tıkanıkları ile kireçlenen bu ısıtıcı sistemleri sizlere firmamız kapsamında sunulan hizmetler ile son derece iyi bir şekilde Bahçelievler Petek Temizleme sistemleri ile destekler verilir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Cumhuriyet Petek Temizleme
Çobançeşme Petek Temizleme
Fevzi Çakmak Petek Temizleme
Hürriyet Petek Temizleme
Kocasinan Petek Temizleme
Siyavuşpaşa Petek Temizleme
Soğanlı Petek Temizleme
Şirinevler Petek Temizleme
Yenibosna Petek Temizleme
Zafer Petek Temizleme

- Bahçelievler - Petek Temizleme

Bu bağlamda bu sistemler sayesinde Petek Temizleme Bahçelievler işlemlerinizin ardından kireçlenmiş ve tıkanıklığı olan bu tesisat boruları ve ısıtıcı kombileri açılarak eskisi gibi bu ısınma süreçleri içinde yer almanıza yardımcı olunur. Bu firmamız kapsamında verilen profesyonel hizmet ve destekler ile son derece verimli süreçler içinde her türlü tıkanıklık ve tesisatlar da olan arızalarınız için tüm bakım ve onarım işlemleriniz titizlik ile yapılır. Siz de her türlü işlemler için bizim ile irtibata geçerek bu süreçler içinde sizlere destek ve hizmetler verilebilir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Bahçelievler Petek, Petek Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizleme, Petek Temizleme Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizliği, Petek Temizliği Bahçelievler, Bahçelievler Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Bahçelievler, Bahçelievler Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Bahçelievler, Bahçelievler Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Bahçelievler, Bahçelievler Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Bahçelievler,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo