Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28
Nem : 58
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

|

(Başakşehir) Beyaz Eşya Servisi: Günlük yaşantımızda bizlere daimi bir perspektifte destek ve yardımcı olan beyaz eşyalar günümüzde bir hayli azalan ömrü yüzünden başımıza birçok sıkıntılar açar. Uzun ömürlü bir beyaz eşyaya sahip olmayı isteyen birçok birey için bu beyaz eşyalar son derece kısalan son dönemlerde ki ömrü ile sürekli olarak mini aksaklıklara ve bozulmalara karşı sık sık meyil gösteriyor. Bu yüzden son derece bizler için büyük önem arz eden ve ev işlerimizde ve diğer mekanlarda olan eylemlerimizde bizlere büyük bir desteği olan bu beyaz eşya kullanımlarımız gün be gün gittikçe daha da artmakta ve büyük önem arz etmektedir. Tüm zamanların en kısa sürede Başakşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında sizlere uygun fiyatlarda da firmamız çerçevesinde son derece verimli süreçler içinde her türlü bakım ve onarım sistemleri ile destek oluyoruz. Bu bağlamda beyaz eşya ve diğer ev aletleri bakım onarım sürecinde yer alarak sizlere kalifiyeli ve etkili ara elemanlarımız sayesinde son derece güzel sistem seçeneklerimiz ile yardımcı olmayı diliyoruz.

Beyaz Eşya Servisi Başakşehir

Bu bakımdan sizler için en etkili bakım onarım sürecinde yer alarak sizler için büyük bir hizmet ve kazanımları sizlere sunan firmamız çerçevesinde Başakşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında son derece etkin ve verimli süreç içinde dahil olan yardımlarımız ile artık her türlü mini aksaklık ve teknik bozulmalara karşı yanınızdayız. Bu bağlamda modern günümüz yüz yılı içinde olan her türlü ihtiyaçlarınıza yanıt vermek isteyen etkili ara elemanlarımız sayesinde beyaz eşya servisi sistemlerimiz ile artık kısa sürede en verimli onarım ve bakım süreci içinde yer alıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Altınşehir Beyaz Eşya Servisi
Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi
Bahçeşehir 1 Kısım Beyaz Eşya Servisi
Bahçeşehir 2 Kısım Beyaz Eşya Servisi
Başakşehir 2 Etap Beyaz Eşya Servisi
Başakşehir 5 Etap Beyaz Eşya Servisi
Güvercintepe Beyaz Eşya Servisi
İkitelli Beyaz Eşya Servisi
Kayabaşı Beyaz Eşya Servisi
Organize Sanayi Bölgesi Beyaz Eşya Servisi
Şahintepe Beyaz Eşya Servisi
Şamlar Beyaz Eşya Servisi
Ziyagökalp Beyaz Eşya Servisi

- Başakşehir - Beyaz Eşya Servisi

Arızalanmayı en aza indirerek sizlere seyrek bozulma ve teknik aksaklıklar yaşama olanaklarını sunmayı misyon edinen firmamız çerçevesinde sizlere sunulacak olan tüm bu Beyaz Eşya Servisi Başakşehir kapsamında son derce etkin ve verimli süreçler içinde sizlere yardım ve destekler vermeyi umuyoruz. Bu bakımdan üst düzey bir profesyonel anlayış sayesinde her türlü teknik aksaklık ve problemlerinizde yanınızda olarak sizlere daha verimli süreçler içinde yer almanız için daha aktif olarak bu beyaz eşyalarınızı kullanma açısından yardımcı oluyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Başakşehir Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Başakşehir, Başakşehir Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Başakşehir,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo