Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beşiktaş Petek

|

(Beşiktaş) Petek: Evlerde ısınmak için son yıllarda birçok kişi kombi sistemine geçiş yaptı. Doğalgaz hem çok ucuz hem de sadece ısınma değil aynı zamanda sıcak su ve ocak için de oldukça faydalı olduğundan dolayı birçok insanın tercihi oluyor. Doğalgaz ile ısınma söz konusu olduğu zaman insanların tek canını sıkan konu peteklerden yeterli performansı almamaları olmaktadır. Beşiktaş Petek tıkanması gibi durumlarla karşılaşıldığında taktirde ne kadar yüksek ısıda kombi çalıştırırsanız çalıştırın istediğiniz kadar evi ısıtamazsınız. Peteklerin izle ortaya çıkmış olan bu problemlerin çözülebilmesi için petek temizliği yaptırmanız gerekiyor. Günümüzde oldukça uygun fiyatlara bu işlemi gerçekleştirebilen birçok özel servis bulunmaktadır. Bu özel servisler iki saat gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde evdeki bütün peteklerin temizliğini yapıyorlar.

Petek Beşiktaş

Kendi başınıza peteklerin tıkalı olup olmadığını rahatlıkla anlama imkânınız bulunuyor. Kombiye en uzak olan petek üzerinde alt ve üst kısımlarında ısı farkı bulunuyorsa Beşiktaş Petek tıkanıklığı bulunmaktadır. Petek tıkanıklığı zaman içerisinde borularda oluşan kir ve çamur gibi maddelerin birikmesinden ötürü meydana gelmektedir. Günümüzde geliştirilen teknolojiler sayesinde son derece basit bir biçimde tamiratı yapılabiliyor. Petek temizliği eskiden petekler yerinden sökülerek gerçekleştirilebilirken günümüzde sadece bir robotlu makine sayesinde basitçe yapılıyor. Robotlu makina öncelikle peteklerine saf su pompalayarak içerisinde bulunan kirli suyun dışarı çıkmasını sağlıyor. Petek içinde bulunan kirli su dışarı çıkınca ardından özel kimyevi madde uygulamasına geçiliyor.

Hizmet Bölgelerimiz;

Abbasağa Petek
Akatlar Petek
Arnavutköy Petek
Aslan Petek
Balmumcu Petek
Bebek Petek
Cihannüma Petek
Dikilitaş Petek
Etiler Petek
Gayrettepe Petek
Konaklar Petek
Kuruçeşme Petek
Kültür Mahallesi Petek
Levazım Petek
Levent Petek
Mecidiye Petek
Muradiye Petek
Nispetiye Mahallesi Petek
Ortaköy Petek
Sinanpaşa Petek
Türkali Petek
Ulus Mahallesi Petek
Vişnezade Petek
Yıldız Petek

- Beşiktaş - Petek

Özel kimyasal madde boruların korunmasında ve içeride oluşan tıkanıklıkları açılmasında son derece etkili bir yöntemdir. Bu yöntemle beraber sizlerde Petek Beşiktaş tıkanıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Petek tıkanıklığı içeriğinde bulunan borulardaki kir ve çamurdan meydana geldiği için bunu açıcı özelliği bulunan kimyasal bir madde ile ortadan kaldırmak ve temizlemek mümkündür. Profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilebilen petek temizliği yılda bir kez yaptırılmalıdır. Daha az fatura ödeyerek daha çok ısırmak isteyen insanların mutlaka yaptırması gereken petek temizliği yaklaşık 120 ile 200 lira arasında yapılabiliyor. Bizler de bu uygun fiyatları ödeyerek peteklerinden tam performans almaya başlayabilir ve evinizi ağız tadıyla ısıtabilirsiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Beşiktaş Petek, Petek Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizleme, Petek Temizleme Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizliği, Petek Temizliği Beşiktaş, Beşiktaş Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Beşiktaş, Beşiktaş Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Beşiktaş, Beşiktaş Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Beşiktaş, Beşiktaş Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Beşiktaş, Beşiktaş Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Beşiktaş,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo