Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 31.7
Nem : 50
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beyaz Eşya Servisi

|

(Beyaz Eşya) Servisi: Evlilik hayali bile kurduğumuzda evimizin olmazsa olmazları arasında yer alan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi bizlere her zaman yardımcı olan özellikle bayanların evde kullandıkları yardımcılarıdır. Hal böle olunca evimizin ihtiyacı olan bu cihazlar yedi gün yirmi dört saat bize hizmet vermektedir. Bizlerinde her zaman kullanmaya ihtiyaç duyduğumuz şüphesiz makineler Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren firmalar tarafından bakımı yapılmaktadır. Cihazlarımızın bakımını yaptırmamız ne kadar da üretici firmalar tarafından garanti edilse de garanti süresi biten cihazlarında elbette bakıma ihtiyaç duyduğu kesin bir konudur.

Servisi Beyaz Eşya

Bakımı yapılmayan beyaz eşya ürünlerimiz belli bir süreden sonra iç kısımların da donanım arızasına sebebiyet vermektedir. Cihazlarımızın her zaman ki gibi belli bir süreli periyodik bakıma ihtiyaç duyduğu ve Beyaz Eşya Servisi gösterilmesi gerekir. Bakım yapılmayan cihazlar belli bir süreden sonra performansın da düşüşler ve çalışmasında sorunlar yaşatabilir. Bu gibi ve fazla sorunların önüne geçebilmek için cihazlarımızın periyodik bakımlarını ve temizletmemiz gerekmektedir. Özellikle gıda, yiyecek ve içecek gibi tükettiğimiz ürünlerimizi muhafaza ettiğimiz buzdolapları sağlımız için bakıma ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Aksi takdirde sağlığımız tehdit altında olabilir. Bu durum sadece buzdolabı için geçerli olmadığı için bulaşık ve çamaşır makinalarımızı da gözden kaçırmamız gerekmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz;


- Beyaz Eşya - Servisi

Şirketimiz evinizde ve ofisiniz de barındırdığınız her türlü marka ve model beyaz eşyalarınız için beyaz eşya servisinin aksatılmadan yapılmasını tavsiye ederiz. Servisi Beyaz Eşya ve beyaz eşya bakımı gibi hizmetlerimizde şirketimiz kalitesi ve güveni ile her zaman sizlerin yanında ve hizmetinizdedir. Ailenizin sağlığını korumak için beyaz eşyalarınızın temizliğini yaptırmanızı ve arızalı donanımlarını zaman geçirmeden tamirini şirketimiz bünyesinde teknik servis uzmanları ve alanında tecrübeli ekibimize güvenerek yaptırabilirsiniz. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişimi geçin her türlü marka ve model için çözümlemeyi birlikte yapalım. SEKA Servis ailesi olarak sizlerin ailelerinizi sağlığını önemsiyor ve gerekli çalışmalılarımızı sizlerin huzurlu bir yaşam sürdürmenizi temenni ediyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Beyaz Eşya Servisi, Servisi Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Servisleri, Servisleri Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Ustası, Ustası Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Servis Ustası, Servis Ustası Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Servis Şirketleri Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Servis Firmaları, Servis Firmaları Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Bakımı, Bakımı Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Teknik Bakımı Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Periyodik Bakımı Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Bakım Servisi, Bakım Servisi Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Montaj, Montaj Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Montajı, Montajı Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Demontaj, Demontaj Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Sökümü, Sökümü Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Parçası, Parçası Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Yedek Parçası, Yedek Parçası Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Tamiri, Tamiri Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Arızası, Arızası Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Sökümü ve Montajı Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Gazı, Gazı Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Teknik Servisi, Teknik Servisi Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Özel Servisi, Özel Servisi Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Gaz Dolumu Beyaz Eşya,

( 340 ) Oy


Burak Karagöz
Buzdolabım çalıştığı halde soğutmuyordu gelen her servis bir parçasını değiştirdi ama sorun çözülmedi. Seka Servisi çağırdım gazı eksik olduğu için soğutmadığını söylediler. Uygun fiyata gazı doldurdular şuan gayet iyi çalışıyor dolabımız daha önceki çağırdığımız servis şirketleri fazla fazla para koparmak için yalandan parça değiştirip para koparıp gittiler, Seka Servise bu konuda işinin hakkını aldığı için teşekkür ederim.


Sevda Kılıç
Çamaşır makinem eskisi gibi tıkır tıkır çalışmakta.

Tüm Yorumlar

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo