Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28
Nem : 58
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beyaz Eşya Servisi Güngören

|

(Güngören) Beyaz Eşya Servisi: Gelişen teknoloji ile birlikte de artık evimizde ki elektronik eşyalar zamanla hızla artış sağlamaktadır. Özellikle de beyaz eşya alanında ki yapılan birçok yenilikler sayesin de artık kullanımı en ideal olan ürünler içerisindedir ve zamanla bu ürünlerimizin bakım ve onarım süreçlerinin düzenli olmamasından dolayı beyaz eşyamızı kaybetme riskini de ele alabilmekteyiz. Bu yüzden sizler de artık beyaz eşyalarınızı daha iyi bir şekilde düzene getirmek ve tüm bakım onarım çalışmalarını gerçekleştirmek adına Beyaz Eşya Servisi Güngören alanından yararlanabileceksiniz. Beyaz eşyalarınızı ilk gün ki kullanım alanına döndürecek olan bu çalışma ile birlikte sizler de eşyalarınızı daha uzun ömürlü kullanım alanına sahip edebileceksiniz.

Beyaz Eşya Servisi Güngören

Çamaşır makinesinin sürekli olarak yenilenen devir ve farklı işlemler ile birlikte de oldukça iyi bir teknoloji alanını oluşturmaktadır fakat ustaların hepsi bu tarz durumlarda bilgisi dışında gelişen teknoloji olduğu anda zorluklar çekmektedir. Kalifiyeli personellerimiz ile birlikte bizler de bu tarz sorunlar kesinlikle yer almamaktadır ve en iyi şekilde çamaşır makinanızda ki tüm olası sorunlara çözüm bulabileceksiniz. Teknolojinin geliştiği bu alan da her geçen gün daha yeni eşyalar türeyerek ihtiyaç alanlarını da gidermektedir bu anlamda da bizlere sunulan birçok avantajlar neticesinde de artık daha teknoloji eşyalar ile de kullanım alanlarımız da yaygınlaşmakta ve kolaylaşmaktadır. Sizlere sunulan bu hizmetler neticesinde de zaman içerisinde bu eşyalarımıza bakım ve onarım çalışmaları yapılarak ilk gün ki kullanım alanlarına da gelebiliyor ve böylelikle de daha uzun ömürlü olması da sağlanmaktadır. Güngören Beyaz Eşya Servisi sayesin de birçok alanda ki yenilikleriniz ile beraberinde de artık sizler de her geçen gün daha iyi bir şekilde bu eşyaları kullanabilecek bu anlamda da kendinize daha ideal bir ortam hazırlamış olabileceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Beyaz Eşya Servisi Akıncılar
Beyaz Eşya Servisi Gençosman
Beyaz Eşya Servisi Güneştepe
Beyaz Eşya Servisi Gürman
Beyaz Eşya Servisi Güven
Beyaz Eşya Servisi Haznedar
Beyaz Eşya Servisi Mareşal Çakmak
Beyaz Eşya Servisi Merter
Beyaz Eşya Servisi Özmen
Beyaz Eşya Servisi Sanayi
Beyaz Eşya Servisi Tozkoparan

- Güngören - Beyaz Eşya Servisi

Lüx yaşam tarzınızı en iyi şekilde yaşamak adına Beyaz Eşya Servisi Güngören hizmetimizden yararlanın ve eşyalarınız da ki yıpranmayı tamamen ortadan kaldırın. Yapılacak olan bakım ve onarım çalışmalarımızla birlikte de artık sizler de bu tarz sorunlarınızdan tamamen kurtulmuş olacaksınız ve zahmetsizce bu alanda ki en iyi işlemleri de beraberin de getirebileceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Güngören Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Güngören, Güngören Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Güngören, Güngören Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Güngören, Güngören Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Güngören, Güngören Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Güngören, Güngören Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Güngören, Güngören Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Güngören, Güngören Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Güngören, Güngören Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Güngören, Güngören Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Güngören, Güngören Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Güngören, Güngören Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Güngören, Güngören Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Güngören, Güngören Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Güngören, Güngören Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Güngören, Güngören Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Güngören, Güngören Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Güngören, Güngören Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Güngören, Güngören Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Güngören, Güngören Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Güngören, Güngören Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Güngören, Güngören Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Güngören, Güngören Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Güngören, Güngören Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Güngören,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo