Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 24.4
Nem : 82
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beyaz Eşya Servisi İstanbul

|

(İstanbul) Beyaz Eşya Servisi: Evlerimizin en temel ihtiyaçları arasında her daim yerini koruya beyaz eşyalar evimizin olmazsa olmaz listesindedir. Evlenecek olan çiftler alış veriş listelerinin başında her zaman beyaz eşya yer vermiş ve alışverişlerini ona göre yapmışlardır. Bu durum genellikle her aile kültüründe yerini bulmuştur. Hal böyle olunca beyaz eşyalarımızın kullanımı sonucunda ister istemez bakım veya onarım ihtiyacı doğmaktadır. Evimizde ki beyaz eşyalarımızın arıza vermesinin önüne geçmek için cihazlarımızın sık sık bakımını yaptırmamız gerekir. Beyaz Eşya Servisi İstanbul firması olarak Seka Servis bu konuda her zaman sizinle olmuş ve her daim tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdadır. Beyaz eşyalarımızın bakım onarım ve tamir gibi tüm hizmetleri şirketimizi bünyesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Beyaz Eşya Servisi İstanbul

Beyaz eşyalarımız sürekli kullanım gerektirdiğinden arıza yapma olasılığı yüksek cihazlardır. Bu derece arıza yapma olasılığı yüksek cihazların sık sık bakımı yapılması önemle şart olur. İstanbul Beyaz Eşya Servisi firmaları olarak Seka Servis her türlü marka ve model beyaz eşyalarınızın bakımın, onarımını ve tamirini olabildiğince yerinde gidermektedir. Sizlerde ansızın karşınıza çıkan arızalardan korunmak için bir an önce bakımlarınızı yaptırmanızı öneririz. Genellikle çalışıyorsa sorun yoktur mantığındaki düşüncülerimizden kurtulmalı ve cihazımızın bakım sürelerini bilmeli ayrıca geç kalmış iseniz bir an evvel yaptırmanız gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünleri evlerimizde sürekli aktif olarak faal durumdadır. Bu durumu göz önüne alarak bu konu ile ilgili ciddiyetini bilmeniz gerekir. Tabiri caizse yağmurdan kaçarken doluya yakalanmayın.

Hizmet Bölgelerimiz;


- İstanbul - Beyaz Eşya Servisi

Ne demek yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak ifadesiyle anlatılmak istenen, uygun fiyatlarla firmamızdan talep edeceğiniz Beyaz Eşya Servisi İstanbul bakım hizmetinden kaçar iseniz yarın veya ertesi gün arıza yapan cihazınız daha yüksek fiyatlarla size ağır fatura edilmiş olur. Zamanında yapılan bakım bütçenizi de korur ekstra masraftan da siz siz olun Seka Servis'i arayarak size uygun güne randevunuzu alın ve bakım, onarım gibi beyaz eşyanızın ihtiyaçlarını zamanında yerin yapın. Böylelikle kafanız rahat bütçeniz güvende olsun. Ekstra gider korkunuz olmasın. Seka Servis olarak bizi haftanın 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca şirketimizim kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: İstanbul Beyaz Eşya, Beyaz Eşya İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu İstanbul,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo