Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 21.4
Nem : 90
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beyaz Eşya Servisi Sultangazi

|

(Sultangazi) Beyaz Eşya Servisi: Teknoloji her geçen gün daha iyi bir noktaya gelerek birçok alanda ki başarıları oluşturmaktadır ve bu anlamda da bizlere oldukça ideal bir şekilde yaklaşımlar sergilemektedir. Bu yüzden de sizlere her daim ilk gün ki gibi kullanım alanlarını oluşturacak olan Beyaz Eşya Servisi Sultangazi sayesin de artık sizlerin de eşyaları daha bakımlı ve temiz bir şekil de çalışacaktır. Kullanım işlevselliğini ön planda tutacak olan bu çalışmalarımız sayesin de beyaz eşyalarınızda ki tüm bakım ve onarım konusun da en üstün başarıları sağlamaktayız.

Beyaz Eşya Servisi Sultangazi

Bu anlamda da sizlerin de beyaz eşyaları daha iyi bir şekilde çalışacak ve aynı zamanda da daha uzun ömürlü olmasıyla birlikte de sizleri ekonomik olarak da büyük bir katkı sağlayacaktır. Olası beyaz eşyalarınızın arızaları konusunda da Sultangazi Beyaz Eşya Servisi sizlere de en kısa süre içerisin de çözüme kavuşacaksınız ve eşyalarınızı kullanmaya devam edeceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Beyaz Eşya Servisi 50 Yıl
Beyaz Eşya Servisi 75 Yıl
Beyaz Eşya Servisi Cebeci
Beyaz Eşya Servisi Cumhuriyet
Beyaz Eşya Servisi Esentepe
Beyaz Eşya Servisi Gazi
Beyaz Eşya Servisi Habibler
Beyaz Eşya Servisi İsmetpaşa
Beyaz Eşya Servisi Malkoçoğlu
Beyaz Eşya Servisi Sultançiftliği
Beyaz Eşya Servisi Uğur Mumcu
Beyaz Eşya Servisi Yayla
Beyaz Eşya Servisi Yunus Emre
Beyaz Eşya Servisi Zübeyde Hanım

- Sultangazi - Beyaz Eşya Servisi

Eskiyen beyaz eşyalarınız çöpe atmak yerine bakım ve onarım işlemlerinden sonra aldığınız ilk gün ki performansına sahip edebilecek ve bu konuda da sizler de daha ergonomik bir şekilde kullanımına devam edeceksiniz. Aynı zamanda da Beyaz Eşya Servisi Sultangazi montaj işlemlerinde de en doğru seçimleri üretmektedir ve sizlerin tüm beyaz eşya montaj işlemlerinde de yardımcı olarak sizlere daha kolay bir şekilde kullanım alanını sergileyecektir. Kalifiyeli personellerimiz ile birlikte yapacak olduğumuz yerinde incelemeler neticesin de beyaz eşyalarınızın montajların da ortalığı kırıp dökmeden daha titiz bir şekilde montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda da sizler de daha titiz bir şekilde yapılmış olan bu çalışma neticesin de zahmetsizce tüm beyaz eşyalarınızın kurulumlarını en doğru şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Sitemiz den ya da iletişim panelimizden bizlere ulaşarak bu alanda ki başarılarınızı sergileyebilecek beyaz eşyalarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz. Ustalarımızla birlikte yapacak olduğumuz bu başarılı çalışmalar neticesin de beyaz eşyalarınız tıpkı satın aldığınız ilk gün ki gibi kullanımı oldukça elverişli bir şekilde olacaktır ve bu anlamda da sizlere en ideal bir şekilde tüm ihtiyaçlarınızda da yardımcı olacaktır.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Sultangazi Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Sultangazi, Sultangazi Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Sultangazi,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo