Yandex.Metrika
Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamircisi

Her evde bulunan ve kullanımı günlük hayatımızda birçok alanda kolaylaştırmış olan beyaz eşya aletler üzerinde ortaya çıkan problemlerde birçok müşterimiz tamiratı kendi yöntemleriyle gerçekleştirme yoluna gitmektedir. Beyaz eşya tamircisi çağırmak yerine kendi başına kendi imkânlarıyla tamirat gerçekleştirmek isteyen müşterilerimizin büyük bir bölümü yapılan hatalardan ötürü daha sonrasında daha yüksek maliyetler çıkarmaktadır. Oldukça teknik ve bir o kadar da zahmetli bir iş olan beyaz eşya tamiratı işlemini evde kendi yöntemlerimizle bilgi birikiminiz de yapmaya çalıştığınızda olası bir hata beyaz eşyaların hasarını daha zor hale getirmektedir. Bu nedenlerden ötürü evinizdeki beyaz eşyalarınız da bir arıza çıktığında kendi yöntemlerimizle değil Beyaz Eşya Tamircisi çağırarak profesyonel bir kişi tarafından tamir edilmesini sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Buzdolabında, çamaşır makinesinde, bulaşık makinasında ya da diğer evde bulunan tüm beyaz eşyalarda kullanıma bağlı ya da makinenin teknik aksamına bağlı bazı bozukluklar zaman içerisinde oluşabiliyor. Ortaya çıkan problemlerinin çözümü için hemen Beyaz Eşya Tamircisi çağırma yöntemini kullanın ve makinenizi mümkün olduğu kadar bilmeyen insanların tamirat çabalarından uzak tutun. Özellikle son 5 yıl içerisinde beyaz eşya sektöründeki gelişmeler, beyaz eşyaların daha teknik ve daha narin makinalar olmasını sağladı. Bu sebeplerden ötürü yapılan yanlış tamirat işlemleri makinanızın bozuk olan parçalarının ya da çalışma sebebini daha kuvvetli hale getirebilir. Bu alanda dikkatli davranmak ve bozukluk ortaya çıktığında beyaz eşya tamircisi çağırarak işi profesyonellere teslim etmek gerekiyor.

Evinizde kullanım hatasına bağlı olarak oluşabilecek tüm beyaz eşya problemleri için uzman Beyaz Eşya Tamircisi arayarak çözümün profesyonel kişiler tarafından getirilmesine beklemeniz daha doğru olacaktır. Müşterilerimizin bazıları bu işlere yatkın oldukları için tornavidayı ve birkaç tane daha malzemeyi ellerini alarak makinalarının içini açma gibi durumlara soyunuyorlar. İyi niyetli bir harekette olmuş olsa daha sonradan makinadaki bozukluk daha üst seviyeye çıktığı için evinize gelen ekibimiz içerisindeki beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımız sizin bozduğunuz kısmı da tekrar yapmak durumunda kalıyor. Haliyle size maliyetler daha yüksek olacağı için problemle karşılaştırınız ilk anda direkt tamirci çağırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com