Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 24.2
Nem : 68
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beylikdüzü Petek Temizleme

|

(Beylikdüzü) Petek Temizleme: Her türlü ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleriniz için geliştirilmiş olan bu bağlamda bu kış dönemlerimiz için gereksinimleriniz için her türlü hizmetleri firmamız kapsamında alabilirsiniz. Günümüzde yoğun ve karlı kış şartları altında ısıtıcı sistemlerine olan gereksinim ve ihtiyaçlarınız ile bu bağlamda sizlere sunulacak olan pek çok kışın ısıtıcı kombi sistemleri ile ısınma gereksinimleriniz karşılanır. Beylikdüzü Petek Temizleme bu bakımdan sizler için geliştirilmiş olan bu sistemler ışığında geçmiş dönemlerde kullanılan birçok ısıtıcı sistemleri anlamında sizlere daha temiz ve hijyenik kullanım olanakları da sunar.

Petek Temizleme Beylikdüzü

Bu bakımdan son derece yaygın olarak bu ısıtıcı kalorifer ve ısıtıcı kombi sistemleriniz sayesinde pek çok kış şartları altında her türlü ısınma ihtiyaçlarınıza bu bağlamda yanıt verilir. Bu ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleri birtakım arıza ve mini bozulmalar sonucunda performans ve işlevini de yitirir. Bu neden ile gerek su gider yıllarında olan kireçlenme ve bu gibi başlıca tesisat problemlerinin ısıtıcı kombi ve kalorifer sistemi üzerinde bozulmalara yol açmasına neden olur. Günümüzde de firmamız kapsamında her türlü bu ısıtıcı kombi ve kalorifer sistemlerinde olan gerekli düzenleme ve analizler sayesinde sizlere her türlü bakım onarım süreçleri içinde destek ve hizmetler verilir. Bu sayede gerek Beylikdüzü Petek Temizleme süreçleri olsun ya da diğer ısıtıcı kalorifer ve diğer sistemlerde olsun, her türlü ihtiyaç doğrultusunda profesyonel anlamda bakım onarımlar yapılır.

Hizmet Bölgelerimiz;

Adnan Kahveci Petek Temizleme
Barış Petek Temizleme
Büyükşehir Petek Temizleme
Cumhuriyet Petek Temizleme
Dereağzı Petek Temizleme
Gürpınar Petek Temizleme
Kavaklı Petek Temizleme
Marmara Petek Temizleme
Sahil Petek Temizleme
Yakuplu Petek Temizleme

- Beylikdüzü - Petek Temizleme

Bu yüzden sizler için en profesyonel ve yetkili ilgili ara elemanlarımız sayesinde her türlü bakım onarım süreçleri içinde sizlere destek ve hizmet verilir. Petek temizleme işlemleri ile son derece bu ısıtıcı kombi sisteminiz daha verimli ve aktif olarak üst düzey performanslar ile çalışmayı sürdürür. Bu bakımdan sizler için Petek Temizleme Beylikdüzü süreçleri son derce büyük önem arz eder. Bu açından sizler için düzenlenen bu sistemler ışığında son derece yüksek performanslar eşliğinde ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleriniz eskisi gibi iyi çalışır. Siz de bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu sistemlerden yararlanmak isterseniz gerekli her türlü işlemlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Beylikdüzü Petek, Petek Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizleme, Petek Temizleme Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizliği, Petek Temizliği Beylikdüzü, Beylikdüzü Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Beylikdüzü, Beylikdüzü Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Beylikdüzü, Beylikdüzü Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Beylikdüzü, Beylikdüzü Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Beylikdüzü, Beylikdüzü Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Beylikdüzü,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo