Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.5
Nem : 60
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Beyoğlu Petek Temizleme Ustası

|

(Beyoğlu) Petek Temizleme Ustası: Kış aylarında ülkemizde büyük bir çoğunluk artık doğalgaz kullanarak ısınma sağlıyor. Doğalgaz diğer tüm yöntemlere göre hem daha ekonomik hem daha zahmetsiz olduğu için ülkemizde tercih eden insan sayısı her geçen gün artıyor. Doğalgaz ile ısınırken karşılaşabileceğiniz olumsuzluk petek ve borularda ortaya çıkmış olan tıkanıklık problemidir. Bu problemlerde petek temizleme ustası bulunarak rahatlıkla çözülebilir. Evinizdeki peteklerin tıkanık olup olmadığını anlamak için en uzakta bulunan petek gidilerek üst ve alt noktasını kontrol edin. Eğer üst noktası alt noktası arasında sıcaklık farkı bulunuyorsa borularda tıkanıklık vardır ve dolaşım yavaşlıyor demektir. Beyoğlu Petek Temizleme Ustası arayarak özel makinalardan yardım alıp herhangi bir inşaat pisliği oluşturmaya gerek kalmadan temizleme işlemini yaptırabilirsiniz.

Petek Temizleme Ustası Beyoğlu

Uzun yıllar bakım yaptırılmış olan peteklerin iç kısmında mutlaka kireç ve kir maddeleri birikir. Bu maddelerin birikmesi borular içinde tıkanıklığa sebebiyet verdiği için istediğiniz kadar yüksek derecede kombiyi çalıştırın evinize ısıtamazsınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda en başarılı çözüm bir Beyoğlu Petek Temizleme Ustası çağırarak kullanılan özel makinalarla temizlik yaptırmaktır. Son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan temizleme işlemlerinde petek temizleme ustası özel kimyasal bir madde kullanır ve bu madde sayesinde çamur kir gibi maddeler dışarı çıkarılır. Bu maddelerin dışarı çıkartılması peteklerden daha yüksek performans almanızı sağlar. Üstelik kullanılan özel kimyasal madde uzun dönem petek bakımı yaptırmanızı gerek bırakmayacak kadar koruyucu bir maddedir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Arapcami Petek Temizleme Ustası
Asmalı Mescit Petek Temizleme Ustası
Bedrettin Petek Temizleme Ustası
Bereketzade Petek Temizleme Ustası
Bostan Petek Temizleme Ustası
Bülbül Petek Temizleme Ustası
Camikebir Petek Temizleme Ustası
Cihangir Petek Temizleme Ustası
Çatma Mescit Petek Temizleme Ustası
Çukur Petek Temizleme Ustası
Emekyemez Petek Temizleme Ustası
Evliya Çelebi Petek Temizleme Ustası
Fetihtepe Petek Temizleme Ustası
Firuzağa Petek Temizleme Ustası
Gümüşsuyu Petek Temizleme Ustası
Hacı Ahmet Petek Temizleme Ustası
Hacı Hüsrev Petek Temizleme Ustası
Hacımimi Petek Temizleme Ustası
Halıcıoğlu Petek Temizleme Ustası
Hüseyinağa Petek Temizleme Ustası
İstiklal Petek Temizleme Ustası
Kadı Mehmet Efendi Petek Temizleme Ustası
Kalyoncu Kulluğu Petek Temizleme Ustası
Kamer Hatun Petek Temizleme Ustası
Kaptanpaşa Petek Temizleme Ustası
Kasımpaşa Petek Temizleme Ustası
Katip Mustafa Çelebi Petek Temizleme Ustası
Keçecipiri Petek Temizleme Ustası
Kemankeş Petek Temizleme Ustası
Kemankeş Kara Mustafa Paşa Petek Temizleme Ustası
Kılıç Ali Paşa Petek Temizleme Ustası
Kocatepe Petek Temizleme Ustası
Kulaksız Petek Temizleme Ustası
Kuloğlu Petek Temizleme Ustası
Küçük Piyale Petek Temizleme Ustası
Müeyyedzade Petek Temizleme Ustası
Ömer Avni Petek Temizleme Ustası
Örnektepe Petek Temizleme Ustası
Piri Paşa Petek Temizleme Ustası
Piyalepaşa Petek Temizleme Ustası
Pürtelaş Petek Temizleme Ustası
Pürtelaş Hasan Efendi Petek Temizleme Ustası
Sururi Mehmet Efendi Petek Temizleme Ustası
Sütlüce Petek Temizleme Ustası
Şahkulu Petek Temizleme Ustası
Şehit Muhtar Petek Temizleme Ustası
Taksim Petek Temizleme Ustası
Tarlabaşı Petek Temizleme Ustası
Tomtom Petek Temizleme Ustası
Yahya Kahya Petek Temizleme Ustası
Yenişehir Petek Temizleme Ustası

- Beyoğlu - Petek Temizleme Ustası

Yılda bir kez petek bakımı gerçekleştirirseniz eğer kış aylarında herhangi bir problem yaşamadan tam randımanlı ısınma şansına erişirsiniz. Yılda bir kez bakım gerçekleştirebilmek için Petek Temizleme Ustası Beyoğlu çağırın onlar ellerinde bulunan özel makinalar ve özel kimyasal maddelerle beraber hem petekler içerisinde bulunan çamur maddesini dışarı atarlar hem de koruyuculuk özelliği kattıkları için yüksek performansta kombinizin eve ısıtmasını sağlarlar. Tıkanıklık probleminin giderilmesi için artık eski yöntemleri kullanmaya gerek kalmadı. Makinalar sayesinde petek temizleme ustası çok basit bir çalışma ile 2 saatlik bir süre zarfı içerisinde 120 metrekare bir evi rahatlıkla temizleyebiliyor.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Beyoğlu Petek, Petek Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizleme, Petek Temizleme Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizliği, Petek Temizliği Beyoğlu, Beyoğlu Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Beyoğlu, Beyoğlu Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Beyoğlu, Beyoğlu Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Beyoğlu, Beyoğlu Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Beyoğlu, Beyoğlu Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Beyoğlu,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo