Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 26.4
Nem : 51
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Büyükçekmece Kombi Demontaj

|

(Büyükçekmece) Kombi Demontaj: Kombi sökümü oldukça zahmetli ve kombi alanında en az yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır. İnsanlar oturdukları evlerine kombi sistemine döşendikten sonra kombi demontaj yapmaları için geçerli sebepleri genellikle taşınma ya da kombinin artık tamir olmayacak kadar bozulması gibi durumlardır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman profesyonel ekip evinize gelir ve Büyükçekmece Kombi Demontaj işlemlerinizi gerçekleştirir. İşlemler gerçekleştirildikten öncelikle gaz vanası kesinlikle kapatılmalıdır ardından elektrikle çalışan bir makine olduğundan dolayı kombi şalteri kesinlikle kapatılmalıdır. Bu işlemler tamamlandı ise ardından boruların doğru bir şekilde çıkarılması ve içerisindeki suyun doğru bir şekilde boşaltılması gerekmektedir. Tüm bu işlemleri basitçe yaptırabilmek istiyorsanız profesyonel bir firmayla çalışacak hiçbir zahmete katlanmadan bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Kombi Demontaj Büyükçekmece

Sökülme işleme eğer taşınmadan dolayı gerçekleştirilecekse kombin farklı bir evde yada işyerinde tekrar kullanılacağı anlamına gelir. Kombi tekrar kullanılacağı için profesyonel bir şekilde sökülmesi daha önemlidir çünkü kombi demontaj profesyonel yapılmazsa elektrik aksamında bir problem ortaya çıkabilir ve kombiyi tamamen çalışmaz hale gelebilir. Bu önemli problemler karşılaşmak istemiyorsanız eğer profesyonel bir ekipten Büyükçekmece Kombi Demontaj yardım talebinde bulunmanız işinize yarayacaktır. Bazı özel servisler kombi montaj demontaj gibi işlemlerin tamamını gerçekleştirdikten sonra kombinin garanti kapsamına doldurmuş olsa bile size özel servis garantisi sunmaktadırlar. Bu özel servis garantileri sayesinde herhangi bir problem ortaya çıkarsa firma ücretsiz tekrar tamir etme sorumluluğunu üzerine alır.

Hizmet Bölgelerimiz;

19 Mayıs Kombi Demontaj
Ahmediye Kombi Demontaj
Alkent2000 Kombi Demontaj
Atatürk Kombi Demontaj
Bahçelievler Kombi Demontaj
Batıköy Kombi Demontaj
Celaliye Kombi Demontaj
Cumhuriyet Kombi Demontaj
Dizdariye Kombi Demontaj
Fatih Kombi Demontaj
Güzelce Kombi Demontaj
Hürriyet Kombi Demontaj
Kamiloba Kombi Demontaj
Karaağaç Kombi Demontaj
Kumburgaz Kombi Demontaj
Mimarsinan Kombi Demontaj
Muratbey Kombi Demontaj
Murat Çeşme Kombi Demontaj
Tepecik Kombi Demontaj
Türkoba Kombi Demontaj
Ulus Kombi Demontaj
Yeni Kombi Demontaj

- Büyükçekmece - Kombi Demontaj

Bu standartlar da hizmet veren kombi firmaları kurumsala yakın ya da bulunduğu şehrin önemli kombi firmalarından bir tanesinin temsilcisi olan firmalardır. Çalışma yaptırırken bu tarz firmalarla beraber iş yapmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Özellikle kombi bozulmalarının en çok yaşandığı kombi demontaj işlemlerinde özel servis garantisi sunan firmalarla iş yaparsanız herhangi bir mağduriyet yaşanmasının tamamen önüne geçmiş olursunuz. Kombi Demontaj Büyükçekmece işlemleri oldukça zor ve çok meşakkatli işlemlerdir. Bu sebeplerden ötürü profesyoneller tarafından gerçekleştirilmeli aksi takdirde bozulma, kombinin arıza yapması ya da sürekli arıza yapan hale getirilmesi gibi durumlarla karşılaşmak zorunda kalırsınız.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Büyükçekmece Kombi, Kombi Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Servisi, Kombi Servisi Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Ustası, Kombi Ustası Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Montaj, Kombi Montaj Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Montajı, Kombi Montajı Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Parçası, Kombi Parçası Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Arızası, Kombi Arızası Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Gazı, Kombi Gazı Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Büyükçekmece, Büyükçekmece Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Büyükçekmece,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo