Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Büyükçekmece Petek Temizleme Şirketleri

|

(Büyükçekmece) Petek Temizleme Şirketleri: Kombi ile ısınan evlerde zaman içerisinde amortismana bağlı aksaklıklar ortaya çıkabilir. Kombide tıkanma ya da peteklerde tıkanma problemi ile karşılaştığınız zaman, petek temizleme şirketleri aranarak profesyonel destek alabilirsiniz. Petekleri temizlemek için gelen profesyonel personel özel bir araç vasıtasıyla petek temizliğini gerçekleştirmektedir. Temizlik yapılırken ilk olarak temiz su ile beraber petek içindeki kirli su yıkanır ve dışarıya boşaltılır. Ardından Büyükçekmece Petek Temizleme Şirketleri bünyesinde bulunan özel makineler yardımıyla tekrar saf su doldurulurken beraberinde kimyasal madde ile beraber koruyuculuk da peteklere eklenir. Bugün ortalama olarak 150 lira ile 200 lira arasında petek temizleme yaptırabilirsiniz. Üstelik kalıcı hale geldiğinden ötürü rahatlıkla kombinizi kış mevsiminde çalıştırma ve tam randımanlı performans alma şansınız da bulunur.

Petek Temizleme Şirketleri Büyükçekmece

Borular içerisinde zaman içerisinde kir, pas ve kireç gibi maddelerin birikmesinden ötürü petek performansları düşer. Petek performanslarının düşüp düşmediğini anlamak için kombiye en uzak olan peteğe gidip alt kısmı ile üst kısmına ısı için kontrol edin. Eğer ısı farkı bulunuyorsa peteklerde bakım zamanının geldiğini çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Büyükçekmece Petek Temizleme Şirketleri tam bu esnada aranarak yardım talebinde bulunabilir. Almış olduğunuz profesyonel destek içerisinde petekleriniz uzmanların kontrolünde temizlenir ve uzun süre tam performansı çalışma sağlanır. Petek temizleme şirketleri makinaları sayesinde petek temizliği gerçekleştirdiği için herhangi bir kırma ya da dökme gibi durumlara gerek kalmaz.

Hizmet Bölgelerimiz;

19 Mayıs Petek Temizleme Şirketleri
Ahmediye Petek Temizleme Şirketleri
Alkent2000 Petek Temizleme Şirketleri
Atatürk Petek Temizleme Şirketleri
Bahçelievler Petek Temizleme Şirketleri
Batıköy Petek Temizleme Şirketleri
Celaliye Petek Temizleme Şirketleri
Cumhuriyet Petek Temizleme Şirketleri
Dizdariye Petek Temizleme Şirketleri
Fatih Petek Temizleme Şirketleri
Güzelce Petek Temizleme Şirketleri
Hürriyet Petek Temizleme Şirketleri
Kamiloba Petek Temizleme Şirketleri
Karaağaç Petek Temizleme Şirketleri
Kumburgaz Petek Temizleme Şirketleri
Mimarsinan Petek Temizleme Şirketleri
Muratbey Petek Temizleme Şirketleri
Murat Çeşme Petek Temizleme Şirketleri
Tepecik Petek Temizleme Şirketleri
Türkoba Petek Temizleme Şirketleri
Ulus Petek Temizleme Şirketleri
Yeni Petek Temizleme Şirketleri

- Büyükçekmece - Petek Temizleme Şirketleri

Son dönemlerde yeni teknoloji kullanan petek temizleme şirketleri kullanıcılarının evinde inşaat pisliği oluşturmadan rahatlıkla petek temizliği gerçekleştirebiliyorlar. Aynı zamanda petek temizlerken içerisine özel kimyevi bir madde ekledikleriniden ötürü, kireç ve kir gibi petek performansını etkileyen maddelerin birikmesi de engellenmiş oluyor. Petek performansını düşüren kir pas gibi problemlerin ortadan kaldırılması uzun süre rahatça randımanlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Petek Temizleme Şirketleri Büyükçekmece aranmalı ve profesyonellerden destek alarak tekrardan bakımı yapılmış peteklere sahip olabilirsiniz. İçerisine yerleştirecek deri özel kimyevi madde sayesinde uzun dönem herhangi bir problem çıkmadan kombi üzerinden ısınma işleminizi gerçekleştireceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Büyükçekmece Petek, Petek Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme, Petek Temizleme Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği, Petek Temizliği Büyükçekmece, Büyükçekmece Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Büyükçekmece, Büyükçekmece Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Büyükçekmece, Büyükçekmece Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Büyükçekmece, Büyükçekmece Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Büyükçekmece,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo