Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 20.4
Nem : 95
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Büyükçekmece Petek Temizliği

|

(Büyükçekmece) Petek Temizliği: Evinizde ve işyerinizde bulunan peteklerin izin yeteri kadar güçlü performans göstermediğini düşünüyorsanız eğer muhtemelen çamur yada kir gibi tıkanıklık problemleri ortaya çıkmış demektir. Bunu anlamanın en basit yolu kombiye en uzak olan peteğe giderek alt ve üst kısmını kontrol etmektir. Eğer ısı farkı bulunuyorsa, peteklerin tıkandığını buradan rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyükçekmece Petek Temizliği gerçekleştirildiği takdirde kombiniz aynı ısı derecesinde yanmaya devam etse de eviniz çok daha sıcak olacaktır. Tıkanıklık probleminden dolayı tam randıman alamadığımızdan ne kadar yüksek derecede yakarsanız yakın istediğiniz performansı alamazsınız. Yüksek faturalar ödediğiniz halde bir türlü evinizde ağız tadıyla ısınamazsınız. Böyle durumlarda petek temizliği yaptırmak gerekmektedir.

Petek Temizliği Büyükçekmece

Petek temizlenirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu işi gerçekleştirecek olan özel servis elemanlarının petek temizleme yöntemidir. Mutlaka özel makinalar kullanılması gerekir. Eğer ustalar evinize gelince petekleri sökmek gibi bir iş yapmak zorunda olduklarını söylüyorlar sağ eski usul çalışıyorlar demektir. Evinizde fazlasıyla inşaat pisliği oluşabilir bu durumu kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Böyle can sıkıcı durumlarla karşılaşmak yerine profesyonel özellik robotlu cihazlarla Büyükçekmece Petek Temizliği gerçekleştiren firmalardan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Petek temizliği robotlu makineler sayesinde gerçekleştirilirken öncelikle içerisindeki kirli su dışarı atılır ardından içerisinde kimyasal madde koyularak peteklerin korunması sağlanır. Özel kimyasal madde isteğe bağlı olarak peteklerin içerisinde yerleştirilmektedir. Usta eve geldiğinde size isteyip istemediğinizi sorar eğer onay verirseniz böyle bir çaba içerisine girerler.

Hizmet Bölgelerimiz;

19 Mayıs Petek Temizliği
Ahmediye Petek Temizliği
Alkent2000 Petek Temizliği
Atatürk Petek Temizliği
Bahçelievler Petek Temizliği
Batıköy Petek Temizliği
Celaliye Petek Temizliği
Cumhuriyet Petek Temizliği
Dizdariye Petek Temizliği
Fatih Petek Temizliği
Güzelce Petek Temizliği
Hürriyet Petek Temizliği
Kamiloba Petek Temizliği
Karaağaç Petek Temizliği
Kumburgaz Petek Temizliği
Mimarsinan Petek Temizliği
Muratbey Petek Temizliği
Murat Çeşme Petek Temizliği
Tepecik Petek Temizliği
Türkoba Petek Temizliği
Ulus Petek Temizliği
Yeni Petek Temizliği

- Büyükçekmece - Petek Temizliği

Yılda bir kez gerçekleştirilmesi tavsiye edilen petek temizliği işleminde, peteklerden tam performans alabilmek için oldukça büyük önem teşkil eden çalışmalar yapılması gerekiyor. Özel kimyevi madde kullanılarak yapılan koruma işlemleri yapıldıktan sonra kombi tam performans ile çalışabilir ve sizler de faturaya servet ödemeden evinizde ağız tadıyla ısına bilirsiniz. Günümüzde birçok insan yanlış servis hizmetleri aldığından dolayı Petek Temizliği Büyükçekmece konusunda büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Özellikle inşaat pisliği çıkartan tamirat gerçekleştiren özel servisler insanlara büyük eziyet ediyor. Profesyonel firmalar özel makinaları sayesinde herhangi bir pislik oluşturmadan rahatlıkla temizliğinizi gerçekleştirmektedir ve sadece iki saat süre almaktadır.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Büyükçekmece Petek, Petek Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme, Petek Temizleme Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği, Petek Temizliği Büyükçekmece, Büyükçekmece Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Büyükçekmece, Büyükçekmece Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Büyükçekmece, Büyükçekmece Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Büyükçekmece, Büyükçekmece Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Büyükçekmece, Büyükçekmece Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Büyükçekmece,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo