Yandex.Metrika
Teknik Servis

Esenler Beyaz Eşya Servisi

Günümüzde ev ortamın da kullandığımız birçok beyaz eşya ile çok daha rahat bir yaşam sunarken elde ettiğimiz verimi de daha kaliteli bir yaşamada dönüştürüyoruz. Profesyonel bir hizmet sunarak sizlerin elinde olan bu kullanım faydası sayesin de istekleriniz de olanı da vererek gerekli olan desteği de sunuyoruz. Esenler Beyaz Eşya Servisi olarak bünyemizde gelişmiş olan sistemler bulundurarak sizlere çok daha verimli olan bir çalıma sunarak sıradan tamircilerin isteklerin de olanı değil daha istenileni en uygun konumların da sunarak kullanım da en yüksek performans ile bunlardan gelir elde etmenizi sağlıyoruz. Gelişen sektör yeniliklerini sürekli olarak bünyemize ekleyerek ülke içinde en önde gelen firmalardan biri olarak tüm Türkiye içinde sizlerin de elde etmek istediklerine en elverişli süreçler içinde hizmet veriyoruz.

Marka ve modellerin değişim gösterdiği beyaz eşyalar da yetkin olan personellerimiz ile isteklerinize çok daha uygun olan cevaplar vererek tam bir kapsam içinde olarak her türkü sorunun kaynağını en gerekli olan hamle ile yerine getiriyoruz. Bir telefon kadar uzak da bulunarak istediğiniz ve ihtiyacınız olduğunda Esenler Beyaz Eşya Servisi ile en hızlı çözümlerin de sizlere ulaşmasın da gerekli olan konumu da veriyoruz. İstekleriniz içinde olarak tam bir verim elde edebilmek ve daha üstün sonuçlar için sizleri de deneyimlerimiz ve istekleriniz ile bunları yaparak tam bir verim içinde olmasını sağlıyoruz.

Yaşam alanların da en üstün kullanım değerleri açısından ülke içinde geniş bir servis ağın da bunları da vererek çok daha başarılı olan sonuçların da sizlere gerekli olan faydayı vermesini de sağlıyoruz. Esenler Beyaz Eşya Servisi ile bir iletişim kurup ihtiyacınız olan bakımı ve onarım gibi uzmanlık isteyen işlerin de kesin olarak çözüm bulduğunu da göreceksiniz. Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet bekleyenlerin tam olarak aradıklarını deneyimi de sunarak tek seferlik değil sürekli olarak bunu verebilen bir kuruluş olarak yer alıyoruz. Daha verimli çalışan ve az arıca yapan donanımlar da uzman desteğini de yanınıza alın ve daha başarılı hissedin.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com