Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 26.3
Nem : 61
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Esenler Petek Temizleme

|

(Esenler) Petek Temizleme: Kış dönemleri içinde bir hayli ısınma gereksinimlerimiz artar. Bu neden ile birçok anlamda ısıtıcı sistemleri olarak bu gereksinimler artınca da bu sistemleri kullanma durumlarımız da genişlemektedir. Bu bakımdan ısıtıcı sistemleri içinde yer alan bu ısırtıcı kombi ve kalorifer sistemleri ile diğer ilkel teknikler ile olan ısıtıcı araçları gibi sistemlerin de Esenler Petek Temizleme bölgesel olarak ısıttığı bilinir. Bu bakımdan bu ısıtıcı kombi ve kalorifer sistemlerinin de tümsel olarak sizlere kış dönemler içinde son derece ısınma gereksinimlerinde etkili bir verimlilik ile yardımcı olduğu bilinir. Bu sayede sizler için bu ısıtıcı kombi ve ısıtıcı sistemlerin de bakım onarımlarının bir hayli erken yapılması gerekir.

Petek Temizleme Esenler

Bu yüzden her ne kadar bu bakım onarım süreçleriniz ısıtıcı sistemlerine daha çabuk yapılır ise hem ısıtıcı sistemlerinin ömrü uzar hem de bu ısıtıcı kombiler daha üstün bir performans sunar. Bu sayede tüm bu ısıtıcı sistemlerinizin kış dönemleri içinde sizlerin ısınma gereksinimlerinizi sağlar. Firmamız kapsamında her türlü ısıtıcı kombi ve ısıtıcı sistemleri çerçevesinde bakım onarım hizmetleri verilirken tıkanan sistemlerin Esenler Petek Temizleme işlemleri de yapılır. Bu sayede daha üstün bir performans ile sizlere bu ısıtıcı kombi sistemleriniz kış şartlarında sizlere ısınma ihtiyaçları anlamında verim elde etmenizi sağlar.

Hizmet Bölgelerimiz;

Atışalanı Petek Temizleme
Birlik Petek Temizleme
Çiftehavuzlar Petek Temizleme
Davutpaşa Petek Temizleme
Fatih Petek Temizleme
Fevzi Çakmak Petek Temizleme
Havaalanı Petek Temizleme
Karabayır Petek Temizleme
Kazım Karabekir Petek Temizleme
Kemer Petek Temizleme
Menderes Petek Temizleme
Mimarsinan Petek Temizleme
Namık Kemal Petek Temizleme
Nene Hatun Petek Temizleme
Oruç Reis Petek Temizleme
Sanayi Petek Temizleme
Tuna Petek Temizleme
Turgutreis Petek Temizleme
Yavuz Selim Petek Temizleme

- Esenler - Petek Temizleme

Günümüzde bu ısınma gereksinimleri içinde son derece etkin bir verimliliğe sahip olan bu ısıtıcı kombi sistemlerinden yüksek performanslar yararlanabilmek ve ısınma gereksinimlerinizin en iyi şekilde yapılması durumları için Petek Temizleme Esenler sistemlerinden firmamız kapsamında yararlanmanız ve ısıtıcı sistemlerin bu ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Günümüzde pek çok anlamda ısıtıcı sistemleri için sizlere firmamız çerçevesinde bakım onarım ve tesisat tıkanıklıkları gibi sistem arızaları ve sorunlarını aşmak için her türlü hizmet ve destekler verilir. Bu manada sizlere verilen petek temizleme destek ve hizmetleri sayesinde en etkili şekilde bu ısıtıcı kalorifer ve kombileriniz ile kış döneminde ektin bir şekilde ısınma süreçleri içinde yer almanız mümkün olur. Hemen siz de firmamıza ulaşarak bu ısıtıcı sistemleri bakım onarım gereksinimleri ve bu bakım onarımlarınızı yaparak ısıtıcı kombi sistemlerinizin ömrünü de uzatmış olursunuz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Esenler Petek, Petek Esenler, Esenler Petek Temizleme, Petek Temizleme Esenler, Esenler Petek Temizliği, Petek Temizliği Esenler, Esenler Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Esenler, Esenler Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Esenler, Esenler Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Esenler, Esenler Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Esenler, Esenler Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Esenler, Esenler Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Esenler, Esenler Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Esenler, Esenler Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Esenler, Esenler Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Esenler, Esenler Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Esenler, Esenler Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Esenler, Esenler Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Esenler, Esenler Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Esenler,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo