Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Eyüp Beyaz Eşya Servis Firmaları

|

(Eyüp) Beyaz Eşya Servis Firmaları: Evin her köşesinde günlük yaşantımızı daha kolay hale getirebilmek için son teknoloji ile hazırlanmış olan beyaz eşyalarımız da zaman zaman ortaya istenmeyen problemler çıkabiliyor. Ortaya çıkan problemler beyaz eşyalar üzerinde zaman içerisinde deformasyondan kaynaklanabileceği gibi beraberinde yanlış kullanım hatasından da kaynaklanabilir. Eyüp Beyaz Eşya Servis Firmaları böyle durumlarda aranmalıdır ve profesyonel ekipler tamirat için çağırılmalıdır. Profesyonel ekipleri çağırmak yerine evde kendi yöntemlerimizle kullanma kılavuzuna bakarak tamirat gerçekleştirmeye çalışırsanız muhtemelen makinenin beyin kısmı zarar göreceği için daha sonra ek maliyet çıkar atacaksınız. Beyaz eşya servis firmaları kendi personellerinin bu alanda başarılı bir tamirat gerçekleştirebilmesi için üç ayda bir kez profesyonel eğitim seminerlerine gönderiyor.

Beyaz Eşya Servis Firmaları Eyüp

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, mutfak robotu, fırın, televizyon gibi beyaz eşyalar günlük hayatımızdaki birçok alanda bizlere fayda sağlayan hayatımızı kolaylaştıran ürünler olarak bilinirler. Geçen yıllar içerisinde beyaz eşyaların akıllı hale getirilmesi içerisine yerleştirilen mikroçip teknolojisi ile mümkün hale getirildi. Beyaz eşya servis firmaları, kendi elemanlarının bu alanda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri sağlamak adına, beyaz eşyalardan ortaya çıkan problemlerin tamiratı hakkında elemanlarını profesyonel eğitirler. Akıllı beyaz eşyaların günümüzde yaygınlaşmasından ötürü, Eyüp Beyaz Eşya Servis Firmaları tamirat süreci tamamen değişmiş olan beyaz eşyaların profesyonelce müşterilerin ev ve işyerlerinde tahmin edilebilmesi için elemanlarını ciddi bir eğitim sürecinden geçiriyorlar.

Hizmet Bölgelerimiz;

Akpınar Beyaz Eşya Servis Firmaları
Akşemsettin Beyaz Eşya Servis Firmaları
Alibeyköy Beyaz Eşya Servis Firmaları
Çırçır Beyaz Eşya Servis Firmaları
Çiftalan Beyaz Eşya Servis Firmaları
Defterdar Beyaz Eşya Servis Firmaları
Düğmeciler Beyaz Eşya Servis Firmaları
Emniyettepe Beyaz Eşya Servis Firmaları
Esentepe Beyaz Eşya Servis Firmaları
Göktürk Beyaz Eşya Servis Firmaları
Göktürk Mahallesi Beyaz Eşya Servis Firmaları
Güzeltepe Beyaz Eşya Servis Firmaları
Işıklar Beyaz Eşya Servis Firmaları
İhsaniye Beyaz Eşya Servis Firmaları
İslambey Beyaz Eşya Servis Firmaları
Karadolap Beyaz Eşya Servis Firmaları
Kısırmandıra Beyaz Eşya Servis Firmaları
Mimarsinan Beyaz Eşya Servis Firmaları
Mithatpaşa Beyaz Eşya Servis Firmaları
Nişanca Beyaz Eşya Servis Firmaları
Odayeri Beyaz Eşya Servis Firmaları
Pirinçci Beyaz Eşya Servis Firmaları
Rami Beyaz Eşya Servis Firmaları
Rami Cuma Beyaz Eşya Servis Firmaları
Rami Yeni Beyaz Eşya Servis Firmaları
Sakarya Beyaz Eşya Servis Firmaları
Silahtarağa Beyaz Eşya Servis Firmaları
Topçular Beyaz Eşya Servis Firmaları
Yeşilpınar Beyaz Eşya Servis Firmaları
Yukarı Ağaçlı Beyaz Eşya Servis Firmaları

- Eyüp - Beyaz Eşya Servis Firmaları

1990'lı ve 2000'li yılların başlarındaki beyaz eşyaların çalışma mekanizması ile 2015 sonrası üretilen beyaz eşyaların çalışma mekanizması birbirinden çok farklı olduğu için beyaz eşya servis firmaları bu alanda kendilerini sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalar sergiliyor. Firmamızda sizlerin evlerinde ortaya çıkan problemlerde en iyi şekilde tamirat hizmeti sağlayabilmek adına, profesyonel ekibimizin bu alanda bilinçli ve eğitimli hale gelmesini sağlıyor. Beyaz Eşya Servis Firmaları Eyüp hizmetlerini almak evde bir problem gördüğünüzde yapmanız gereken en mantıklı hareket olacaktır. Kendi başınıza tamirat gerçekleştirmeye çalıştığınızda, hassas makinaların bünyelerinde ortaya getirebileceğiniz herhangi bir zarar sizler için tamirat maliyetlerini çok daha fazla yükseltecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için problem gördüğünüz anda uzman personellerden destek almanızı tavsiye ediyoruz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Eyüp Beyaz Eşya, Beyaz Eşya Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi Eyüp, Eyüp Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu Eyüp,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo