Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Eyüp Kombi Servisi

|

(Eyüp) Kombi Servisi: Yaşam değerleri içinde önemli bir yeri olan kombiler ile kullanım da arzu ettiğimiz rahatlıkların da bizlere ulaşmasın da kesin olan değerleri verirken çok daha üstün olan bir konforun da sahibi olarak düşük faturalar ile daha fazla elde etmemizi de sağlar. Cihazların hem elektrik hem su hem de doğal kullanması da daha uzun süreli çalışan ve kaliteli olan sunumları ile mümkün olmaktadır. Bu kullanım değeri de elbette bir cihaz olduğu için belirli aralıklar ile bakımlarının da yapılmasına ve Eyüp Kombi Servisi olarak bizlerin yetkinliği ile çok daha verimli olarak sizlere fayda sağlamasın da yardımcı olmaktadır.

Kombi Servisi Eyüp

Kullanım performansı ve verim olarak en üst seviyeler de olması için bunların da gerekli olması ile ihmal etmeden sizlerin de bu süreçler de bizler ile iletişime geçerek çok daha net olarak verimin artmasını ve daha uzu süreler içinde kullanılmasını da sağlamaktadır. Eyüp Kombi Servisi kapsamın da sizlere tüm marka ve modeller için hizmet vererek gerekli olan faydanın da sizlerin elinde olmasını sağlıyoruz. İstenen kullanım değerin de bunların da oluşmasını sağlayarak güven veren bir kullanım süreci içinde en geçerli olan süreçler ile sevdikleriniz ile uzun ve rahat bir kullanım içinde olmanızı da sağlıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Akpınar Kombi Servisi
Akşemsettin Kombi Servisi
Alibeyköy Kombi Servisi
Çırçır Kombi Servisi
Çiftalan Kombi Servisi
Defterdar Kombi Servisi
Düğmeciler Kombi Servisi
Emniyettepe Kombi Servisi
Esentepe Kombi Servisi
Göktürk Kombi Servisi
Göktürk Mahallesi Kombi Servisi
Güzeltepe Kombi Servisi
Işıklar Kombi Servisi
İhsaniye Kombi Servisi
İslambey Kombi Servisi
Karadolap Kombi Servisi
Kısırmandıra Kombi Servisi
Mimarsinan Kombi Servisi
Mithatpaşa Kombi Servisi
Nişanca Kombi Servisi
Odayeri Kombi Servisi
Pirinçci Kombi Servisi
Rami Kombi Servisi
Rami Cuma Kombi Servisi
Rami Yeni Kombi Servisi
Sakarya Kombi Servisi
Silahtarağa Kombi Servisi
Topçular Kombi Servisi
Yeşilpınar Kombi Servisi
Yukarı Ağaçlı Kombi Servisi

- Eyüp - Kombi Servisi

Bünyemiz de geniş bir servis ağın da hizmet vererek tüm ülke içinde sizlerin de ihtiyacına en net olan çözümlerin de verilmesi için gerekli olan değerleri ile cihazlarınız da gerekli olanın da sizlere verilerek verimin sürekli olarak en üst düzeyler de olmasını da sağlar. Kombi Servisi Eyüp bakım ve onarım da sizlere en gerekli olanı vererek performansların da istenen düzeylerin de oluşmasın da kesin olarak bir sunum değerini de sizlere sunabilmektedir. Farklı olan marka ve modellerin içinde en güven veren uygulamalar ve sektör yeniliklerini de bünyemiz de tutarak sizlere en profesyonel olan sonuçlar içinde hizmet vererek çok daha nitelikli olan bir kullanım içinde olunmasını da sağlıyoruz. Sürekli çalışan ve yüksek değer içinde olan bu sunumlarımız bir telefon kadar uzağınız da olarak istenen değerleri de bünyesin de bulundurması sayesin de çok daha uygun koşulların da sizlere sunulmaktadır.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Eyüp Kombi, Kombi Eyüp, Eyüp Kombi Servisi, Kombi Servisi Eyüp, Eyüp Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Eyüp, Eyüp Kombi Ustası, Kombi Ustası Eyüp, Eyüp Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Eyüp, Eyüp Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Eyüp, Eyüp Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Eyüp, Eyüp Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Eyüp, Eyüp Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Eyüp, Eyüp Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Eyüp, Eyüp Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Eyüp, Eyüp Kombi Montaj, Kombi Montaj Eyüp, Eyüp Kombi Montajı, Kombi Montajı Eyüp, Eyüp Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Eyüp, Eyüp Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Eyüp, Eyüp Kombi Parçası, Kombi Parçası Eyüp, Eyüp Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Eyüp, Eyüp Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Eyüp, Eyüp Kombi Arızası, Kombi Arızası Eyüp, Eyüp Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Eyüp, Eyüp Kombi Gazı, Kombi Gazı Eyüp, Eyüp Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Eyüp, Eyüp Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Eyüp, Eyüp Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Eyüp,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo