Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 20.4
Nem : 95
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Eyüp Petek Temizleme

|

(Eyüp) Petek Temizleme: Isıtıcı sistemleri kış dönemlerinde bizlere ısınma ihtiyaçlarımız karşılayan ve bu bağlamda bizlerin tüm kış şartlarında odalarımızı uygun ısıya dönüştürmeye yarayan sistemlerdir. Bu bakımdan bu ısıtıcı sistemleri tüm zamanların en çok kış dönemleri içinde teknolojik anlamda kullanılan aletler arasında yer alır. Isıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleri ile kış aylarının yoğun ve kasvetli olan şartları altında son derce ısınma eylemi içinde iyi korunma ve soğukların bizlere işlememesini sağlamak için kullanılan yöntemlerdendir. Isıtıcı kombi sistemleri de her dönem bakım onarım süreçleri içinde tıpkı bizlerin onlara ihtiyacı olduğu kadar onların da ısıtıcı sistemler manasında bakı onarım süreçleri içinde gerekliliği vardır. Bu bakımdan onlar için son derce bu onarım gereklilikleri sağlamak zorundadır. Aksi takdirde bu eylem süreçlerinin yapılmadığında son derece bu ısıtıcı sistemleri ömrü azalmaktadır. Bu yüzden bu ısıtıcı sistemleri için bu bağlamda Eyüp Petek Temizleme gibi süreçler içinde firmamız kapsamında sizlere bu manada destek ve hizmetler verilir.

Petek Temizleme Eyüp

Bu açıdan sizler için geliştirilmiş olan birçok yardım ve destek sistemlerimiz sayesinde de en verimli ısıtıcı sistem bakım onarım süreçlerinden geçerek sizlere bu anlamda ısıtıcı sistemleri için yüksek performansta kullanım imkânı sağlanır. Bu sayede yükselen bu ısıtıcı kombi performansları ile ileri düzeylerde ısınma gereksinimlerinde buna paralel olarak eylemler içinde yararlanma olanakları içindesiniz. Tüm dönemler içinde Eyüp Petek Temizleme kapsamında firmamız çerçevesinde sizlere sunulan bu imkânlar ile üst düzey bir profesyonel yapılanma ile sizler destek ve hizmetleri firmamız kapsamında veriyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Akpınar Petek Temizleme
Akşemsettin Petek Temizleme
Alibeyköy Petek Temizleme
Çırçır Petek Temizleme
Çiftalan Petek Temizleme
Defterdar Petek Temizleme
Düğmeciler Petek Temizleme
Emniyettepe Petek Temizleme
Esentepe Petek Temizleme
Göktürk Petek Temizleme
Göktürk Mahallesi Petek Temizleme
Güzeltepe Petek Temizleme
Işıklar Petek Temizleme
İhsaniye Petek Temizleme
İslambey Petek Temizleme
Karadolap Petek Temizleme
Kısırmandıra Petek Temizleme
Mimarsinan Petek Temizleme
Mithatpaşa Petek Temizleme
Nişanca Petek Temizleme
Odayeri Petek Temizleme
Pirinçci Petek Temizleme
Rami Petek Temizleme
Rami Cuma Petek Temizleme
Rami Yeni Petek Temizleme
Sakarya Petek Temizleme
Silahtarağa Petek Temizleme
Topçular Petek Temizleme
Yeşilpınar Petek Temizleme
Yukarı Ağaçlı Petek Temizleme

- Eyüp - Petek Temizleme

Profesyonel olan kalifiyeli ara elemanlarımız sayesinde sizlere bu anlamda en verimli pete temizleme hizmetleri ile tıkanan tesisat ve borular için bakım onarım ve Petek Temizleme Eyüp sistemlerinde yer alıyoruz. Günümüz modern çağının teknolojik anlamda olan bakım onarım süreçleri içinde tüm gereksinimlerinde sizlere firmamız kapsamında tesisat tıkanıklığı ve kireçlenme gibi tüm bu sorunlarda sizlere destek ve hizmetler veriyoruz. Bu manada sizler ile birlikte olmakta gurur duyacağız. Tüm bu bakım onarım ve tesisat işlemleri için profesyonel elemanları ile yapılanmış olan bu firmamız kapsamında ilgili detaylarda bilgi almak ve bu sistemlerden yararlanmak için sizlere verilen bu hizmetlerden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Eyüp Petek, Petek Eyüp, Eyüp Petek Temizleme, Petek Temizleme Eyüp, Eyüp Petek Temizliği, Petek Temizliği Eyüp, Eyüp Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Eyüp, Eyüp Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Eyüp, Eyüp Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Eyüp, Eyüp Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Eyüp, Eyüp Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Eyüp, Eyüp Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Eyüp, Eyüp Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Eyüp, Eyüp Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Eyüp, Eyüp Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Eyüp, Eyüp Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Eyüp, Eyüp Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Eyüp, Eyüp Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Eyüp, Eyüp Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Eyüp,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo