Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.7
Nem : 68
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Fatih Kombi Demontaj

|

(Fatih) Kombi Demontaj: Kombi sökümü oldukça zahmetli ve kombi alanında en az yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır. İnsanlar oturdukları evlerine kombi sistemine döşendikten sonra kombi demontaj yapmaları için geçerli sebepleri genellikle taşınma ya da kombinin artık tamir olmayacak kadar bozulması gibi durumlardır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman profesyonel ekip evinize gelir ve Fatih Kombi Demontaj işlemlerinizi gerçekleştirir. İşlemler gerçekleştirildikten öncelikle gaz vanası kesinlikle kapatılmalıdır ardından elektrikle çalışan bir makine olduğundan dolayı kombi şalteri kesinlikle kapatılmalıdır. Bu işlemler tamamlandı ise ardından boruların doğru bir şekilde çıkarılması ve içerisindeki suyun doğru bir şekilde boşaltılması gerekmektedir. Tüm bu işlemleri basitçe yaptırabilmek istiyorsanız profesyonel bir firmayla çalışacak hiçbir zahmete katlanmadan bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Kombi Demontaj Fatih

Sökülme işleme eğer taşınmadan dolayı gerçekleştirilecekse kombin farklı bir evde yada işyerinde tekrar kullanılacağı anlamına gelir. Kombi tekrar kullanılacağı için profesyonel bir şekilde sökülmesi daha önemlidir çünkü kombi demontaj profesyonel yapılmazsa elektrik aksamında bir problem ortaya çıkabilir ve kombiyi tamamen çalışmaz hale gelebilir. Bu önemli problemler karşılaşmak istemiyorsanız eğer profesyonel bir ekipten Fatih Kombi Demontaj yardım talebinde bulunmanız işinize yarayacaktır. Bazı özel servisler kombi montaj demontaj gibi işlemlerin tamamını gerçekleştirdikten sonra kombinin garanti kapsamına doldurmuş olsa bile size özel servis garantisi sunmaktadırlar. Bu özel servis garantileri sayesinde herhangi bir problem ortaya çıkarsa firma ücretsiz tekrar tamir etme sorumluluğunu üzerine alır.

Hizmet Bölgelerimiz;

Aksaray Kombi Demontaj
Alemdar Kombi Demontaj
Balabanağa Kombi Demontaj
Beyazıt Kombi Demontaj
Binbirdirek Kombi Demontaj
Cambaziye Kombi Demontaj
Cankurtaran Kombi Demontaj
Demirtaş Kombi Demontaj
Dervişali Kombi Demontaj
Eminönü Kombi Demontaj
Emin Sinan Kombi Demontaj
Fener Kombi Demontaj
Hacıkadın Kombi Demontaj
Hasan Halife Kombi Demontaj
Haseki Kombi Demontaj
Hobyar Kombi Demontaj
Hoca Gıyasettin Kombi Demontaj
Hocapaşa Kombi Demontaj
İnebey Kombi Demontaj
İskender Paşa Kombi Demontaj
Kalenderhane Kombi Demontaj
Karagümrük Kombi Demontaj
Katip Kasım Kombi Demontaj
Kemal Paşa Kombi Demontaj
Koca Mustafa Paşa Kombi Demontaj
Kumkapı Kombi Demontaj
Küçük Ayasofya Kombi Demontaj
Mahmutpaşa Kombi Demontaj
Mercan Kombi Demontaj
Mesihpaşa Kombi Demontaj
Mimar Hayrettin Kombi Demontaj
Mimar Kemalettin Kombi Demontaj
Mollafenari Kombi Demontaj
Molla Hüsrev Kombi Demontaj
Muhsine Hatun Kombi Demontaj
Nişanca Kombi Demontaj
Ördekkasap Kombi Demontaj
Rüstem Paşa Kombi Demontaj
Saraç İshak Kombi Demontaj
Sarıdemir Kombi Demontaj
Seyyid Ömer Kombi Demontaj
Sirkeci Kombi Demontaj
Sultanahmet Kombi Demontaj
Sururi Kombi Demontaj
Süleymaniye Kombi Demontaj
Şehremini Kombi Demontaj
Şehsuvarbey Kombi Demontaj
Tahtakale Kombi Demontaj
Tayahatun Kombi Demontaj
Topkapı Kombi Demontaj
Vefa Kombi Demontaj
Yavuz Sinan Kombi Demontaj
Yedikule Kombi Demontaj

- Fatih - Kombi Demontaj

Bu standartlar da hizmet veren kombi firmaları kurumsala yakın ya da bulunduğu şehrin önemli kombi firmalarından bir tanesinin temsilcisi olan firmalardır. Çalışma yaptırırken bu tarz firmalarla beraber iş yapmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Özellikle kombi bozulmalarının en çok yaşandığı kombi demontaj işlemlerinde özel servis garantisi sunan firmalarla iş yaparsanız herhangi bir mağduriyet yaşanmasının tamamen önüne geçmiş olursunuz. Kombi Demontaj Fatih işlemleri oldukça zor ve çok meşakkatli işlemlerdir. Bu sebeplerden ötürü profesyoneller tarafından gerçekleştirilmeli aksi takdirde bozulma, kombinin arıza yapması ya da sürekli arıza yapan hale getirilmesi gibi durumlarla karşılaşmak zorunda kalırsınız.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Fatih Kombi, Kombi Fatih, Fatih Kombi Servisi, Kombi Servisi Fatih, Fatih Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Fatih, Fatih Kombi Ustası, Kombi Ustası Fatih, Fatih Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Fatih, Fatih Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Fatih, Fatih Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Fatih, Fatih Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Fatih, Fatih Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Fatih, Fatih Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Fatih, Fatih Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Fatih, Fatih Kombi Montaj, Kombi Montaj Fatih, Fatih Kombi Montajı, Kombi Montajı Fatih, Fatih Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Fatih, Fatih Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Fatih, Fatih Kombi Parçası, Kombi Parçası Fatih, Fatih Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Fatih, Fatih Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Fatih, Fatih Kombi Arızası, Kombi Arızası Fatih, Fatih Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Fatih, Fatih Kombi Gazı, Kombi Gazı Fatih, Fatih Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Fatih, Fatih Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Fatih, Fatih Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Fatih,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo