Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 21.2
Nem : 90
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Fatih Kombi Servisi

|

(Fatih) Kombi Servisi: Yaşam yerleri içinde yüksek verim için de kullanım olanağı sunan kombiler ile sıcak su ve ısıma gibi hizmetlerin en elverişli koşullar da alınması için uygun bir konumda olmaktadır. Bu süreçlerin de sürekli olarak güven için de olması için cihazların da bakımların ve bazen onarımları da ihtiyaçları söz konusu olabilmektedir. Bunun için uygulanacak olan çalışmalar da en içerikli hizmet için Fatih Kombi Servisi olarak sizlere deneyimlerimizi ve uzmanlığımızı işlerimiz de sunuyoruz. Türkiye için de bölgelerde ve nokta da bulunan şubelerimiz ile aradığınız değerler de bir hizmet içinde firmamızı tercih ederek istediğiniz verimli olan kullanımları da elde edebileceksiniz.

Kombi Servisi Fatih

Güvenli kullanımı ve sürekli verim alabilmek adına Kombi servisi olarak yetkin bir çalışma için de her personelimiz ile uzmanlığı da sunuyoruz. Yalnızca kısa süreler için de alınan olumlu neticeler sayesin de sizler de istediğiniz değerler de hizmetleri en profesyonel olan yaklaşımlar için de elde ederek ve bunu çok daha elverişli olan koşullar da bulma şansını yakalayacaksınız. Fatih Kombi Servisi hizmetimiz ile tam bir memnuniyet içinde olabilmeniz gelişimde sunarak her yenilik için takip de olduğumuz sektör yenilikleri de bünyemiz de zenginleştirerek yüksek standartlar için de hizmet verebilmekteyiz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Aksaray Kombi Servisi
Alemdar Kombi Servisi
Balabanağa Kombi Servisi
Beyazıt Kombi Servisi
Binbirdirek Kombi Servisi
Cambaziye Kombi Servisi
Cankurtaran Kombi Servisi
Demirtaş Kombi Servisi
Dervişali Kombi Servisi
Eminönü Kombi Servisi
Emin Sinan Kombi Servisi
Fener Kombi Servisi
Hacıkadın Kombi Servisi
Hasan Halife Kombi Servisi
Haseki Kombi Servisi
Hobyar Kombi Servisi
Hoca Gıyasettin Kombi Servisi
Hocapaşa Kombi Servisi
İnebey Kombi Servisi
İskender Paşa Kombi Servisi
Kalenderhane Kombi Servisi
Karagümrük Kombi Servisi
Katip Kasım Kombi Servisi
Kemal Paşa Kombi Servisi
Koca Mustafa Paşa Kombi Servisi
Kumkapı Kombi Servisi
Küçük Ayasofya Kombi Servisi
Mahmutpaşa Kombi Servisi
Mercan Kombi Servisi
Mesihpaşa Kombi Servisi
Mimar Hayrettin Kombi Servisi
Mimar Kemalettin Kombi Servisi
Mollafenari Kombi Servisi
Molla Hüsrev Kombi Servisi
Muhsine Hatun Kombi Servisi
Nişanca Kombi Servisi
Ördekkasap Kombi Servisi
Rüstem Paşa Kombi Servisi
Saraç İshak Kombi Servisi
Sarıdemir Kombi Servisi
Seyyid Ömer Kombi Servisi
Sirkeci Kombi Servisi
Sultanahmet Kombi Servisi
Sururi Kombi Servisi
Süleymaniye Kombi Servisi
Şehremini Kombi Servisi
Şehsuvarbey Kombi Servisi
Tahtakale Kombi Servisi
Tayahatun Kombi Servisi
Topkapı Kombi Servisi
Vefa Kombi Servisi
Yavuz Sinan Kombi Servisi
Yedikule Kombi Servisi

- Fatih - Kombi Servisi

Firma olarak bünyemiz için de her anlama da yeterlilik olması için alanın da en iyi olan personeller ile yüksek değerler de işçilik ile çok daha kısa vakitler de verim alınabilmesini de sağlamaktayız. Kombi Servisi Fatih firmamız da bulunan her yerimiz için nöbetçi teknik servisler de haftanın her günü ve hafta sonları için de bu hizmeti vererek çok daha nitelikli olan hizmeti sunabilmektedirler. Başarılı çalışama sürecin de sıradan bir hizmetten çok daha fazlasını elde edebilecek ve sadece tek bir servisin yeterli geldiğini hizmetlerimiz sonucun da fark edeceksiniz. Güven için de bir kombi kullanım ve daha az gider ile maliyetleri yüksek bir performans değeri için yapmanız gereken erişim numaralarımızdan bizleri ulaşmaktır. Hizmetimiz süreklidir ve arzu ettiğiniz sürece yanınız da olarak sunulmakta ve profesyonel olarak yerine getirilmektedir.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Fatih Kombi, Kombi Fatih, Fatih Kombi Servisi, Kombi Servisi Fatih, Fatih Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Fatih, Fatih Kombi Ustası, Kombi Ustası Fatih, Fatih Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Fatih, Fatih Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Fatih, Fatih Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Fatih, Fatih Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Fatih, Fatih Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Fatih, Fatih Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Fatih, Fatih Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Fatih, Fatih Kombi Montaj, Kombi Montaj Fatih, Fatih Kombi Montajı, Kombi Montajı Fatih, Fatih Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Fatih, Fatih Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Fatih, Fatih Kombi Parçası, Kombi Parçası Fatih, Fatih Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Fatih, Fatih Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Fatih, Fatih Kombi Arızası, Kombi Arızası Fatih, Fatih Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Fatih, Fatih Kombi Gazı, Kombi Gazı Fatih, Fatih Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Fatih, Fatih Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Fatih, Fatih Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Fatih,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo