Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 24
Nem : 77
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Fatih Petek Temizleme Şirketleri

|

(Fatih) Petek Temizleme Şirketleri: Kombi ile ısınan evlerde zaman içerisinde amortismana bağlı aksaklıklar ortaya çıkabilir. Kombide tıkanma ya da peteklerde tıkanma problemi ile karşılaştığınız zaman, petek temizleme şirketleri aranarak profesyonel destek alabilirsiniz. Petekleri temizlemek için gelen profesyonel personel özel bir araç vasıtasıyla petek temizliğini gerçekleştirmektedir. Temizlik yapılırken ilk olarak temiz su ile beraber petek içindeki kirli su yıkanır ve dışarıya boşaltılır. Ardından Fatih Petek Temizleme Şirketleri bünyesinde bulunan özel makineler yardımıyla tekrar saf su doldurulurken beraberinde kimyasal madde ile beraber koruyuculuk da peteklere eklenir. Bugün ortalama olarak 150 lira ile 200 lira arasında petek temizleme yaptırabilirsiniz. Üstelik kalıcı hale geldiğinden ötürü rahatlıkla kombinizi kış mevsiminde çalıştırma ve tam randımanlı performans alma şansınız da bulunur.

Petek Temizleme Şirketleri Fatih

Borular içerisinde zaman içerisinde kir, pas ve kireç gibi maddelerin birikmesinden ötürü petek performansları düşer. Petek performanslarının düşüp düşmediğini anlamak için kombiye en uzak olan peteğe gidip alt kısmı ile üst kısmına ısı için kontrol edin. Eğer ısı farkı bulunuyorsa peteklerde bakım zamanının geldiğini çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Fatih Petek Temizleme Şirketleri tam bu esnada aranarak yardım talebinde bulunabilir. Almış olduğunuz profesyonel destek içerisinde petekleriniz uzmanların kontrolünde temizlenir ve uzun süre tam performansı çalışma sağlanır. Petek temizleme şirketleri makinaları sayesinde petek temizliği gerçekleştirdiği için herhangi bir kırma ya da dökme gibi durumlara gerek kalmaz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Aksaray Petek Temizleme Şirketleri
Alemdar Petek Temizleme Şirketleri
Balabanağa Petek Temizleme Şirketleri
Beyazıt Petek Temizleme Şirketleri
Binbirdirek Petek Temizleme Şirketleri
Cambaziye Petek Temizleme Şirketleri
Cankurtaran Petek Temizleme Şirketleri
Demirtaş Petek Temizleme Şirketleri
Dervişali Petek Temizleme Şirketleri
Eminönü Petek Temizleme Şirketleri
Emin Sinan Petek Temizleme Şirketleri
Fener Petek Temizleme Şirketleri
Hacıkadın Petek Temizleme Şirketleri
Hasan Halife Petek Temizleme Şirketleri
Haseki Petek Temizleme Şirketleri
Hobyar Petek Temizleme Şirketleri
Hoca Gıyasettin Petek Temizleme Şirketleri
Hocapaşa Petek Temizleme Şirketleri
İnebey Petek Temizleme Şirketleri
İskender Paşa Petek Temizleme Şirketleri
Kalenderhane Petek Temizleme Şirketleri
Karagümrük Petek Temizleme Şirketleri
Katip Kasım Petek Temizleme Şirketleri
Kemal Paşa Petek Temizleme Şirketleri
Koca Mustafa Paşa Petek Temizleme Şirketleri
Kumkapı Petek Temizleme Şirketleri
Küçük Ayasofya Petek Temizleme Şirketleri
Mahmutpaşa Petek Temizleme Şirketleri
Mercan Petek Temizleme Şirketleri
Mesihpaşa Petek Temizleme Şirketleri
Mimar Hayrettin Petek Temizleme Şirketleri
Mimar Kemalettin Petek Temizleme Şirketleri
Mollafenari Petek Temizleme Şirketleri
Molla Hüsrev Petek Temizleme Şirketleri
Muhsine Hatun Petek Temizleme Şirketleri
Nişanca Petek Temizleme Şirketleri
Ördekkasap Petek Temizleme Şirketleri
Rüstem Paşa Petek Temizleme Şirketleri
Saraç İshak Petek Temizleme Şirketleri
Sarıdemir Petek Temizleme Şirketleri
Seyyid Ömer Petek Temizleme Şirketleri
Sirkeci Petek Temizleme Şirketleri
Sultanahmet Petek Temizleme Şirketleri
Sururi Petek Temizleme Şirketleri
Süleymaniye Petek Temizleme Şirketleri
Şehremini Petek Temizleme Şirketleri
Şehsuvarbey Petek Temizleme Şirketleri
Tahtakale Petek Temizleme Şirketleri
Tayahatun Petek Temizleme Şirketleri
Topkapı Petek Temizleme Şirketleri
Vefa Petek Temizleme Şirketleri
Yavuz Sinan Petek Temizleme Şirketleri
Yedikule Petek Temizleme Şirketleri

- Fatih - Petek Temizleme Şirketleri

Son dönemlerde yeni teknoloji kullanan petek temizleme şirketleri kullanıcılarının evinde inşaat pisliği oluşturmadan rahatlıkla petek temizliği gerçekleştirebiliyorlar. Aynı zamanda petek temizlerken içerisine özel kimyevi bir madde ekledikleriniden ötürü, kireç ve kir gibi petek performansını etkileyen maddelerin birikmesi de engellenmiş oluyor. Petek performansını düşüren kir pas gibi problemlerin ortadan kaldırılması uzun süre rahatça randımanlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Petek Temizleme Şirketleri Fatih aranmalı ve profesyonellerden destek alarak tekrardan bakımı yapılmış peteklere sahip olabilirsiniz. İçerisine yerleştirecek deri özel kimyevi madde sayesinde uzun dönem herhangi bir problem çıkmadan kombi üzerinden ısınma işleminizi gerçekleştireceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Fatih Petek, Petek Fatih, Fatih Petek Temizleme, Petek Temizleme Fatih, Fatih Petek Temizliği, Petek Temizliği Fatih, Fatih Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Fatih, Fatih Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Fatih, Fatih Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Fatih, Fatih Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Fatih, Fatih Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Fatih, Fatih Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Fatih, Fatih Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Fatih, Fatih Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Fatih, Fatih Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Fatih, Fatih Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Fatih, Fatih Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Fatih, Fatih Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Fatih, Fatih Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Fatih,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo