Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 32
Nem : 55
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Güngören Klima Servisi

|

(Güngören) Klima Servisi: Verimli çalışmaları ve ortam sıcaklıkların da istenen değerlerin de verilmesi sayesin de klimalar ile yaşamlarımızı çok daha makul olan değerlerin de yaşama artılarının da olduğunu görebilmekteyiz. Cihazların daha verimli çalışması için gerekli olan bakım ve onarım adına daha üstün olarak verim vermektedir. Güngören Klima Servisi bünyesinde olan işçilikler ile en hızlı olarak verilen servis sayesin de çok daha verimi yüksek olan cihaz çalışması çok daha istenen değerleri ile müşterilerin de kullanıcı olarak çok daha istenen durumun ortada olmasına neden olmaktadır.

Klima Servisi Güngören

Servis üstünlüğü ile deneyimli ellerin işçilikle çok daha istenen bir hizmet içinde olarak daha uzun süreli olarak kullanım da çok daha fayda elde etmeniz ve kaliteli olarak bunlara da sahip olmanız söz konusu olabilmektedir. Her mevsim istenen değerleri de vererek ortamlarımız da sıcaklık ve nem değerlerinin de elde edilmesi çok daha kaliteli bir yaşam için değerlerin de oluşmasın da etkili bir rol olarak yer alır. Güngören Klima Servisi çalışanlarının alanın da uzman olan ve güler yüzlü hizmet ile çok daha etkili bir sunum vermesi ile gerekli olan değerlerin de sizlere istenen konumun da bulunmasın da kesin olarak yer alır. Bu güncel olan sunum içinde olarak klimaların farklı olan kullanım değerini de vererek klimaların her model ve markasın da bakımların da yapılması ile daha verimli olduğunu da göreceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Akıncılar Klima Servisi
Gençosman Klima Servisi
Güneştepe Klima Servisi
Gürman Klima Servisi
Güven Klima Servisi
Haznedar Klima Servisi
Mareşal Çakmak Klima Servisi
Merter Klima Servisi
Özmen Klima Servisi
Sanayi Klima Servisi
Tozkoparan Klima Servisi

- Güngören - Klima Servisi

Klima modelleri ve markaları ile ne kadar yeni nesil olursa olsun bunların sürekli ve belirli aralıkları ile bakıma ihtiyacı olmaktadır. Bu kullanımı da elde ederek gerekli olan koşulların da sizlere sunulması ile istenen değerleri de bularak Klima Servisi Güngören adına en güncel verileri deneyim içinde bularak kullanımı da istenen değerlerin de bulacaksınız. İstekleriniz ile aradıklarınız da en gerekli olan sonuçları da bularak güncel olan kullanım bilgilerini de bulacak ve kullanım da gerekli olan performans için en nitelikli değerleri de bulacaksınız. Sürekli çalışan ve arızalara neden olmadan en verimli olarak çalışmaların da etkin bir bakım ve onarımı da bizler ile bulacaksınız.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Güngören Klima, Klima Güngören, Güngören Klima Servisi, Klima Servisi Güngören, Güngören Klima Servisleri, Klima Servisleri Güngören, Güngören Klima Ustası, Klima Ustası Güngören, Güngören Klima Servis Ustası, Klima Servis Ustası Güngören, Güngören Klima Servis Şirketleri, Klima Servis Şirketleri Güngören, Güngören Klima Servis Firmaları, Klima Servis Firmaları Güngören, Güngören Klima Bakımı, Klima Bakımı Güngören, Güngören Klima Teknik Bakımı, Klima Teknik Bakımı Güngören, Güngören Klima Periyodik Bakımı, Klima Periyodik Bakımı Güngören, Güngören Klima Bakım Servisi, Klima Bakım Servisi Güngören, Güngören Klima Montaj, Klima Montaj Güngören, Güngören Klima Montajı, Klima Montajı Güngören, Güngören Klima Demontaj, Klima Demontaj Güngören, Güngören Klima Sökümü, Klima Sökümü Güngören, Güngören Klima Parçası, Klima Parçası Güngören, Güngören Klima Yedek Parçası, Klima Yedek Parçası Güngören, Güngören Klima Tamiri, Klima Tamiri Güngören, Güngören Klima Arızası, Klima Arızası Güngören, Güngören Klima Sökümü ve Montajı, Klima Sökümü ve Montajı Güngören, Güngören Klima Gazı, Klima Gazı Güngören, Güngören Klima Teknik Servisi, Klima Teknik Servisi Güngören, Güngören Klima Özel Servisi, Klima Özel Servisi Güngören, Güngören Klima Gaz Dolumu, Klima Gaz Dolumu Güngören,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo