Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 32.1
Nem : 56
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Güngören Kombi Servisi

|

(Güngören) Kombi Servisi: Yüksek verim için de çalışan kombiler ile sıcak su ve ısınma ile ocak gibi modern zamanın en çok ihtiyaç duyduğu temel demirbaşlar da faaliyet içinde olmaktadır. Süreklilik için de bu yüksek verim de devam edebilmesi adına her kombinin markası ve modeli ne olursa olsun onarım ya da bakım gibi ihtiyaçları giderilmesi gerekmektedir. Bunun içinde yapılacak çalışmalar da sizlere en iyisini sunarak makul bakım ve onarım fiyatları ile faturalarınız da düşük enerji sarfiyatı ve verimlilik de elde edebilmenizi istiyoruz. Öncelikli olan güven olgusu garantili ve belgeli olan çalışmaları ile sunulmaktadır ve bunu ilerleyen süreç için de uzmanlığımız ile de pekiştirmekteyiz. Sizlerin kombilerinin sürekli yüksek verim içinde olması adına kontroller de yaparak düşük giderler için de en yüksek kalite için de sunabilen Güngören Kombi Servisi hizmetimiz ile aradığınız değerleri de bularak daha gönül rahatlığında bir kullanımda elde edebileceksiniz.

Kombi Servisi Güngören

Uzman kadromuz ile tüm bölge şubelerimiz de aradığınız hizmeti sunabilecek yetkin personelleri bulacak ve bunları makul olan fiyatlandırmalar ile elde edeceksiniz. Sıradan tamircilerin açtığı tahribatlarında kapatılması ile artık kontrolünde olan kombiler sadece teknik ekiplerimiz sorumluluğun da olacaktır. Güngören Kombi Servisi bünyesinde bulunan çalışanlar güler yüzle ve sorumluluk içinde yetkin değerler ile hizmetlerini sunmaktadır. Sadece çözüm odaklı olarak gereksiz giderlerinde oluşmasını önleyen personellerimiz sayesinde gerçek bir hizmeti bularak sadece bizleri tercih edeceksiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

Akıncılar Kombi Servisi
Gençosman Kombi Servisi
Güneştepe Kombi Servisi
Gürman Kombi Servisi
Güven Kombi Servisi
Haznedar Kombi Servisi
Mareşal Çakmak Kombi Servisi
Merter Kombi Servisi
Özmen Kombi Servisi
Sanayi Kombi Servisi
Tozkoparan Kombi Servisi

- Güngören - Kombi Servisi

Çok daha büyük kuruluşların kombilerin de bakım de ve onarım da güvendiği bir kuruluş olarak bizler sizlerin de tek bir kombisi için de aynı ilgiyi ve özeni göstererek en iyi sonuçlar için de yanınızda yer alıyoruz. Kaliteli olan süreçler yapılan her müdahale kontrol edilerek sizlerin huzur içinde kullanımları çok elverişli olan koşullarda sunulmaktadır. Basit işlemlerin yol açabileceği sorunları gözeterek titizlik içinde yapılacak olan Kombi Servisi Güngören çalışmalarında profesyonellik içinde iyi sonuçlar da verilecektir. Kapsamlı çalışmalarımız sayesinde en yetkin işlemler de daha uzun ömürlü bir kombi ile daha yüksek olan performansları elde edebileceksiniz ve mutluluk içinde kullanarak yanınızda desteğimizi göreceksiniz.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Güngören Kombi, Kombi Güngören, Güngören Kombi Servisi, Kombi Servisi Güngören, Güngören Kombi Servisleri, Kombi Servisleri Güngören, Güngören Kombi Ustası, Kombi Ustası Güngören, Güngören Kombi Servis Ustası, Kombi Servis Ustası Güngören, Güngören Kombi Servis Şirketleri, Kombi Servis Şirketleri Güngören, Güngören Kombi Servis Firmaları, Kombi Servis Firmaları Güngören, Güngören Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Güngören, Güngören Kombi Teknik Bakımı, Kombi Teknik Bakımı Güngören, Güngören Kombi Periyodik Bakımı, Kombi Periyodik Bakımı Güngören, Güngören Kombi Bakım Servisi, Kombi Bakım Servisi Güngören, Güngören Kombi Montaj, Kombi Montaj Güngören, Güngören Kombi Montajı, Kombi Montajı Güngören, Güngören Kombi Demontaj, Kombi Demontaj Güngören, Güngören Kombi Sökümü, Kombi Sökümü Güngören, Güngören Kombi Parçası, Kombi Parçası Güngören, Güngören Kombi Yedek Parçası, Kombi Yedek Parçası Güngören, Güngören Kombi Tamiri, Kombi Tamiri Güngören, Güngören Kombi Arızası, Kombi Arızası Güngören, Güngören Kombi Sökümü ve Montajı, Kombi Sökümü ve Montajı Güngören, Güngören Kombi Gazı, Kombi Gazı Güngören, Güngören Kombi Teknik Servisi, Kombi Teknik Servisi Güngören, Güngören Kombi Özel Servisi, Kombi Özel Servisi Güngören, Güngören Kombi Mekanik Bakımı, Kombi Mekanik Bakımı Güngören,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo