Yandex.Metrika
Teknik Servis

Güngören Kombi Servisi

Yüksek verim için de çalışan kombiler ile sıcak su ve ısınma ile ocak gibi modern zamanın en çok ihtiyaç duyduğu temel demirbaşlar da faaliyet içinde olmaktadır. Süreklilik için de bu yüksek verim de devam edebilmesi adına her kombinin markası ve modeli ne olursa olsun onarım ya da bakım gibi ihtiyaçları giderilmesi gerekmektedir. Bunun içinde yapılacak çalışmalar da sizlere en iyisini sunarak makul bakım ve onarım fiyatları ile faturalarınız da düşük enerji sarfiyatı ve verimlilik de elde edebilmenizi istiyoruz. Öncelikli olan güven olgusu garantili ve belgeli olan çalışmaları ile sunulmaktadır ve bunu ilerleyen süreç için de uzmanlığımız ile de pekiştirmekteyiz. Sizlerin kombilerinin sürekli yüksek verim içinde olması adına kontroller de yaparak düşük giderler için de en yüksek kalite için de sunabilen Güngören Kombi Servisi hizmetimiz ile aradığınız değerleri de bularak daha gönül rahatlığında bir kullanımda elde edebileceksiniz.

Uzman kadromuz ile tüm bölge şubelerimiz de aradığınız hizmeti sunabilecek yetkin personelleri bulacak ve bunları makul olan fiyatlandırmalar ile elde edeceksiniz. Sıradan tamircilerin açtığı tahribatlarında kapatılması ile artık kontrolünde olan kombiler sadece teknik ekiplerimiz sorumluluğun da olacaktır. Güngören Kombi Servisi bünyesinde bulunan çalışanlar güler yüzle ve sorumluluk içinde yetkin değerler ile hizmetlerini sunmaktadır. Sadece çözüm odaklı olarak gereksiz giderlerinde oluşmasını önleyen personellerimiz sayesinde gerçek bir hizmeti bularak sadece bizleri tercih edeceksiniz.

Çok daha büyük kuruluşların kombilerin de bakım de ve onarım da güvendiği bir kuruluş olarak bizler sizlerin de tek bir kombisi için de aynı ilgiyi ve özeni göstererek en iyi sonuçlar için de yanınızda yer alıyoruz. Kaliteli olan süreçler yapılan her müdahale kontrol edilerek sizlerin huzur içinde kullanımları çok elverişli olan koşullarda sunulmaktadır. Basit işlemlerin yol açabileceği sorunları gözeterek titizlik içinde yapılacak olan Güngören Kombi Servisi çalışmalarında profesyonellik içinde iyi sonuçlar da verilecektir. Kapsamlı çalışmalarımız sayesinde en yetkin işlemler de daha uzun ömürlü bir kombi ile daha yüksek olan performansları elde edebileceksiniz ve mutluluk içinde kullanarak yanınızda desteğimizi göreceksiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com