Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.7
Nem : 68
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Güngören Petek Temizleme

|

(Güngören) Petek Temizleme: Kış mevsiminin de gelmesi ile pek çok birey için ısınma gereksinimleri de o denli sağlanmak zorundadır. Bu yüzden pek çok insan kış dönemleri içinde ısınma süreçleri içinde ısıtıcı sistemleri ve ısıtıcı kombi ve kalorifer gibi sistemleri kullanır. Güngören Petek Temizleme bu açıdan bu dönemlerde de bu ısınma gereksinimleriniz tümsel olarak tüm evi kapsar bir şekilde sağlanır. Günümüzde de doğal gaz sistemleri ile bir hayli artan bu ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleri ile sizlere verilen bu kış şartlarında ısınma ihtiyaçları ile bu süreçlerde gereksinim ve ihtiyaçlar manasında sizlere destekler verilir.

Petek Temizleme Güngören

Günümüzde pek çok insan bu ısıtıcı sistemleri arasında yer alan ısıtıcı kombi ve kalorifer sistemlerinin tesisat borularını ve kireçlenmekte olan bölgelerini temizleme süreçlerinde biraz bakımsız bırakır. Bu yüzden pek çok ısıtıcı sistemler bu bakım ve onarım olmadan bu süreçler içinde bozulmalar olmakta ve bu açıdan sistemler içinde de belli dönemlerde sizlere bu bakım onarım süreçleri içinde gereksinimler sağlanması gerekir. Güngören Petek Temizleme firmamız kapsamında hem daha güvenilir hem de bu süreçler içinde sunulan imkânları ile son derece verimli süreçleri içinde sizler için verimli olacak şekilde tümsel olarak evlerinizin ısınma gereksinimlerini veren bu sistemlerden yararlanma olanakları içindesiniz. Tüm bu ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemleri anlamında sizlere sunulan bu imkânlar çerçevesinde tüm zamanların en iyi ve ilgili alanda yetkili kişileri ile sizlere büyük imkânlar sunulur. Petek temizleme gibi bakım onarım süreçleri içinde son derece bakım onarım süreçlerinde sizlere profesyonel anlamda sizler için bu manada destek ve hizmetler verilir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Akıncılar Petek Temizleme
Gençosman Petek Temizleme
Güneştepe Petek Temizleme
Gürman Petek Temizleme
Güven Petek Temizleme
Haznedar Petek Temizleme
Mareşal Çakmak Petek Temizleme
Merter Petek Temizleme
Özmen Petek Temizleme
Sanayi Petek Temizleme
Tozkoparan Petek Temizleme

- Güngören - Petek Temizleme

Bu açıdan pek çok insan için kış dönemleri içinde gereksinim haline gelen bu tüm sistemlerde ısıtıcı kombi ve ısıtıcı kalorifer sistemlerinde de sizler için gerekli ısınma süreçlerinde destekler verilir. Petek temizleme işlemlerinin yapılması ile üst düzey performanslarda sizlerin tüm ısıtıcı kombi ve kalorifer sistemleriniz doğru şekilde çalışır. Petek Temizleme Güngören süreçleri aksi takdirde temizlenmediği zamanlarda da ise sizlerin bu ısıtıcı sistemlerinizin performans anlamında düşüklük görülür. Ayrıca bakım onarım da sistemin ömrünü uzatır.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: Güngören Petek, Petek Güngören, Güngören Petek Temizleme, Petek Temizleme Güngören, Güngören Petek Temizliği, Petek Temizliği Güngören, Güngören Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme Güngören, Güngören Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği Güngören, Güngören Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı Güngören, Güngören Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası Güngören, Güngören Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları Güngören, Güngören Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı Güngören, Güngören Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı Güngören, Güngören Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası Güngören, Güngören Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları Güngören, Güngören Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı Güngören, Güngören Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme Güngören, Güngören Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği Güngören, Güngören Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası Güngören,

( 7 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo