Yandex.Metrika
Teknik Servis

Hakkımızda

Seka Teknik Servis

Klima Servisi

SEKA Servis, uzman kadrosuyla klimalarınız periyodik bakım hizmeti uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize vermektedir. Hizmetimizden memnun kalan müşterilerimizin referanslarıyla sektöründe hızlı adımlarla büyümeye devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerimize klima bakım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

klima servisi

Firmamız siz değerli müşterilerime en iyi servis hizmetini verebilmek için profesyonel kadromuz la klima, kombi ve beyaz eşya servisimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Her türlü marka ve model cihazlarınızın parça değişimi, tamiri, bakımı ve diğer farklı sorunlarınızda bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. En uygun fiyata kaliteli hizmetimizle sizlerin sorunlarınıza hızlı çözümler üretmek bizim işimiz, zamandan kar ederek kaliteli işçilik ve uygun fiyata tam hizmet garantisi. Firmamız Seka Grup bünyesinde olmakta birlikte Seka Güvencesiyle de tam memnuniyet. Firmamız her türlü klima, kombi, beyaz eşya sorunlarınız ile sizlere bir telefon kadar yakınınızda.

Kombi Servisi

İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde her türlü marka ve model kombilerinizin bakım hizmetlerini periyodik takvime göre takip ederek profesyonel ekibimizle sizlerin memnuniyeti için hizmet vermekteyiz. Kombi servisimiz ile her türlü arıza, onarım veya parça değişim ihtiyaçlarınızda SEKA Servise ulaşabilirsiniz.
kombi servisi
Bizi arayarak klima, kombi ve beyaz eşya ile ilgili yaşadığınız sorunlarınızı paylaşabilir ve telefon üzerinden destekte alabilirsiniz. (Garantili Müşterilerimiz)

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisimiz ile her türlü marka ve modelde profesyonel ekibimiz ile İstanbul Avrupa Yakası tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca beyaz eşya servis hizmeti kapsamında kurulum hizmeti de vermekteyiz. Beyaz eşya arıza veya parça değişimi ile ilgili teknik sorunlarınızda SEKA Servisi arayabilirsiniz.

beyaz eşya servisi

Seka Servis

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com