Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi : Evlerimizin en temel ihtiyaçları arasında her daim yerini koruya beyaz eşyalar evimizin olmazsa olmaz listesindedir. Evlenecek olan çiftler alış veriş listelerinin başında her zaman beyaz eşya yer vermiş ve alışverişlerini ona göre yapmışlardır. Bu durum genellikle her aile kültüründe yerini bulmuştur. Hal böyle olunca beyaz eşyalarımızın kullanımı sonucunda ister istemez bakım veya onarım ihtiyacı doğmaktadır. Evimizde ki beyaz eşyalarımızın arıza vermesinin önüne geçmek için cihazlarımızın sık sık bakımını yaptırmamız gerekir. İstanbul Beyaz Eşya Servisi firması olarak Seka Servis bu konuda her zaman sizinle olmuş ve her daim tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdadır. Beyaz eşyalarımızın bakım onarım ve tamir gibi tüm hizmetleri şirketimizi bünyesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Beyaz eşyalarımız sürekli kullanım gerektirdiğinden arıza yapma olasılığı yüksek cihazlardır. Bu derece arıza yapma olasılığı yüksek cihazların sık sık bakımı yapılması önemle şart olur. İstanbul Beyaz Eşya Servisi firmaları olarak Seka Servis her türlü marka ve model beyaz eşyalarınızın bakımın, onarımını ve tamirini olabildiğince yerinde gidermektedir. Sizlerde ansızın karşınıza çıkan arızalardan korunmak için bir an önce bakımlarınızı yaptırmanızı öneririz. Genellikle çalışıyorsa sorun yoktur mantığındaki düşüncülerimizden kurtulmalı ve cihazımızın bakım sürelerini bilmeli ayrıca geç kalmış iseniz bir an evvel yaptırmanız gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünleri evlerimizde sürekli aktif olarak faal durumdadır. Bu durumu göz önüne alarak bu konu ile ilgili ciddiyetini bilmeniz gerekir. Tabiri caizse yağmurdan kaçarken doluya yakalanmayın.

Ne demek yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak ifadesiyle anlatılmak istenen, uygun fiyatlarla firmamızdan talep edeceğiniz İstanbul Beyaz Eşya Servisi bakım hizmetinden kaçar iseniz yarın veya ertesi gün arıza yapan cihazınız daha yüksek fiyatlarla size ağır fatura edilmiş olur. Zamanında yapılan bakım bütçenizi de korur ekstra masraftan da siz siz olun Seka Servis’i arayarak size uygun güne randevunuzu alın ve bakım, onarım gibi beyaz eşyanızın ihtiyaçlarını zamanında yerin yapın. Böylelikle kafanız rahat bütçeniz güvende olsun. Ekstra gider korkunuz olmasın. Seka Servis olarak bizi haftanın 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca şirketimizim kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com