Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 21.7
Nem : 88
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

İstanbul Beyaz Eşya Ustası

|

(İstanbul) Beyaz Eşya Ustası: Buzdolabi, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi günlük hayatımızda birçok alanda kolaylaştırmış olan beyaz eşyalarımız üzerinde ortaya çıkan problemler hayatımızı önemli ölçüde eksik bırakıyorlar. Beyaz eşya üzerinde ortaya çıkan problemlerin temel sebebi genelde kullanıcı hatası yada makinaların yapılanmasından kaynaklanmaktadır. Koşullar ne olursa olsun beyaz eşyalarınızın tamiratını gerçekleştirebilmek için İstanbul Beyaz Eşya Ustası çağırmanın şiddetle tavsiye etmekteyiz. Ülkemizde birçok insan eli yatkın olduğu için tamirat işlerine girişmeyi ve bir şeyleri tekrar düzeltmeyi sevmektedirler. 1980-1990 yapımı olan beyaz eşyalarda teknik konular günümüzdeki beyaz eşyalara göre daha basit olduğu için o dönemlerde beyaz eşya ustası ihtiyacı çok fazla olmaya biliyordu. Bununla beraber 2010 yılı sonrasında üretilen tüm beyaz eşyalar akıllı teknoloji ile beraber üretildiği için bakımı ya da tamiratı sadece profesyonel beyaz eşya ustası tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Beyaz Eşya Ustası İstanbul

Ev yada iş yerlerinde beyaz eşyalarınız üzerinde yaşadığınız problemlerin tamamında profesyonel ekiplerden destek alırsanız çözümlü çok daha hızlı gerçekleştireceğinizi bilmenizi tavsiye ederiz. Beyaz eşya ustası arayarak oluşan problemi telefonda anlattığınız da üç aşağı beş yukarı nasıl bir problem yaşadığınız karşınızdaki uzman kişi tarafından tespit edilecektir. Tespiti telefonda gerçekleştirilemeyen arızalar için İstanbul Beyaz Eşya Ustası ev ya da işyerinize gelerek problemi birkaç dakika içerisinde analiz eder. Ortaya çıkan problemin çözümleri yine aynı kişi tarafından profesyonel yöntemler sayesinde son derece hızlı olarak tamamlanır. Makina tekrardan profesyonel randıman ile çalışmaya başladığında sizlerde günlük hayatımızdaki aksamalar dan kurtulmuş olursunuz.

Hizmet Bölgelerimiz;


- İstanbul - Beyaz Eşya Ustası

Ülkemizde birçok müşterimiz makine bozulduğunda hemen tamiratı aramak yerine kendisi bir şeyler yapmaya çalışıyor. Fakat bu iyi niyetli tamirat çabası yapılan yanlışlardan dolayı daha sonrasında beyaz eşya ustası çağırıldığı zaman maliyetlerin çok daha yükselmesine sebebiyet verebilir. Akıllı teknoloji ile beraber üretilmiş olan ürünlere tornavida ve birkaç tane de ek malzeme ile inceleme yapmak istediğinizde daha büyük sorunlar ortaya çıkartabilirsiniz. Bu nedenlerden ötürü Beyaz Eşya Ustası İstanbul çağırma hızı sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Makinalarınızın daha uzun süre randımanlı çalışabilmesi için beyaz eşya ustaları birçok alanda size yardımcı olacaktır.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: İstanbul Beyaz Eşya, Beyaz Eşya İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servisleri, Beyaz Eşya Servisleri İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Ustası, Beyaz Eşya Ustası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servis Ustası, Beyaz Eşya Servis Ustası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servis Şirketleri, Beyaz Eşya Servis Şirketleri İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Servis Firmaları, Beyaz Eşya Servis Firmaları İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Bakımı, Beyaz Eşya Bakımı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Teknik Bakımı, Beyaz Eşya Teknik Bakımı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Periyodik Bakımı, Beyaz Eşya Periyodik Bakımı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Bakım Servisi, Beyaz Eşya Bakım Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Montaj, Beyaz Eşya Montaj İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Montajı, Beyaz Eşya Montajı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Demontaj, Beyaz Eşya Demontaj İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Sökümü, Beyaz Eşya Sökümü İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Parçası, Beyaz Eşya Parçası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Yedek Parçası, Beyaz Eşya Yedek Parçası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Tamiri, Beyaz Eşya Tamiri İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Arızası, Beyaz Eşya Arızası İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı, Beyaz Eşya Sökümü ve Montajı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Gazı, Beyaz Eşya Gazı İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi, Beyaz Eşya Teknik Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Özel Servisi, Beyaz Eşya Özel Servisi İstanbul, İstanbul Beyaz Eşya Gaz Dolumu, Beyaz Eşya Gaz Dolumu İstanbul,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo