Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Klima Bakımı

Günlük hayatımızda oldukça büyük önem teşkil eden klimaların, her mevsim ne kadar önemli olduğunu bozulduğu gün daha iyi anlarsınız. Havanın sıcak olduğu zamanlarda serinlemek, soğuk olduğu zamanlarda ısınmak için kullanılan klimalarının tam randımanlı sürekli çalışması için klima bakımı düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Büyük işyerleri için her üç ile altı ayda bir evlerde de ortalama altı ayda bir kez klima bakımı gerçekleştirilmelidir. İstanbul Klima Bakımı için ev yada iş yerinize gelmiş olan teknik ekip bu bakım esnasında olası problemlerin önden çözümünü sağlayabilir, klimanız da ortaya çıkardım problemlerin çözümünü yine bu bakım işi sayesinde ortaya çıkartıp tamir edebilirler.

Düzenli bir şekilde klima bakımı gerçekleştirmediğiniz takdirde, klima problemlerinin sinsi bir şekilde ilerlediğini bilmeniz gerekir. Randımanlı çalışıyor gibi gözüken klimalarının belirli bir süre sonra randıman gücü azalır ve bir süre sonra da bir günde hemen bozulabilir. Bakımlar esnasında klimanın ilerleyen dönemde ortaya çıkartabilecek problemler önceden tahmin edilebildiği için bu tarz çalışmaların uygulanması son derece başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. İstanbul Klima Bakımı esnasında öncelikle filtre temizlenmesi ardından da özel kimyasal maddeler ile beraber klimanın iç elektronik aksamına müdahale edilmesi gerçekleştirilir. Filtre temizliğinin yapılmasının altında yatan temel sebep klimanızın randıman gücünün arttırılması için yapılmaktadır. İçeriğinde bulunan tozlardan ötürü hava değişimini sağlayamayan klima, filtre temizliği ile tekrardan randımanlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir. Fakat randımanlı çalışmasını etkileyen tek unsur filtrenin dolu olması değildir.

Randımanlı çalışmayı etkileyen problemlerin en büyüğü klima motor kısmında ortaya çıkan problemlerdir. Bu problemler uzun bir süre bakım gerçekleştirilmesinde klima çalışmaya devam ettiği sürece müşterilerimiz tarafından anlaşılamaz. Klima bakımı esnasında uzman personelin fark edebileceği bu problemlerin ancak bakım ile beraber önceden önlemini alabilirsiniz. Alınan önlemlerle beraber ilerleyen dönemde gerçekleştirdiğimiz klima bakımları uzun süre makinalarını kullanabilmenizi sağlayacaktır. İstanbul Klima Bakımı kısaca en uzun dönem makine kullanabilmek hem de makineyi kullanırken tam randıman alabilmek için bir zorunluluk olarak görülmesi gerekmektedir. Klima bakımlar sayesinde sizlerde klimanızı uzun süre tam randıman olarak kullanabilirsiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com