Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Klima Demontaj

Klimalar satıldığında, değiştirilmesi gerektiğinde, bozulduğunda ya da ancak servise götürülerek tamir edilebileceğinde klima demontaj işlemi uygulanır. Klima demontaj işlemi klima sökümü anlamına gelmektedir ve belirli bir sıralamayla uygulanarak yapılması gerekmektedir. Düzgün şekilde klimanın bütün ekipmanlarını duvardan ve çıkış noktasından sökerek kabloları toparlayıp İstanbul Klima Demontaj işlemini gerçekleştiremezsiniz. Öncelikle belirli ayarlarını düzenle şekilde gerçekleştirilmiş olması ardından klima demontaj işleminin yapılması oldukça önem teşkil eder. Öncelikle hangi tür klima sökülüyor olursa olsun mutlaka soğuk ayarda bir süre çalıştırılması gerekir. Yaptırılan bu çalışma bütün klima içindeki gazın belli bir alana toplanabilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Klima içindeki gaz belirli bir alana toparlandıktan sonra ikinci aşama olarak, servis vana kapak açılışı gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu işlemlerin sırayla yapılması klima demontaj çalışmasının başarılı olabilmesi için son derece büyük önem teşkil eder. Sıralamada ortaya çıkacak aksaklıklar İstanbul Klima Demontaj işleminde hata olmasına bunu sonucu olarak da klimanın bozulması ya da tamirat gerektiren başka bir problem yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu kadar karmaşık bir çalışmaya profesyonel klima tamircileri ile gerçekleştirmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu nedenlerden ötürü büyük firmalar her üç ayda bir profesyonel tamirci yetiştirmek için eğitimler düzenlemektedirler. Bu eğitimlere giden kurumsal firmanın çalışan elemanları ile anlaşırsanız klima demontaj çalışmanız daha başarılı olur.

Bu kadar zor bir çalışmaya mahalle arıza servisi olarak kabul ettiğimiz eskiden klima tamirciliği yapan fakat hiç çağın gerisinde kalmış insanlara yaptırırsanız son teknoloji klimalarınızın daha ciddi problemler ortaya çıkacaktır. Özellikle alışveriş merkezi ya da bir işletme sahibi olarak klimalarınızın yaşadığınız problemler ticari başarınızı da etkileyebilir. Müşteriler aşırı sıcak ya da aşırı soğuk dükkanlar için de fazla vakit geçirmek istemeyeceği için tüm İstanbul Klima Demontaj ya da montaj işlemlerini sadece profesyonellere yaptırmanız gerekiyor. Ulaşım problemleri engelleyebilmek klima demontaj işlemlerinin başarıyla tamamlanmasını sağlamak için profesyonel firmalarla anlaşmanız ve onlardan destek almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede klimalarınızın çok daha uzun süre randımanlı bir şekilde çalışmasını garanti altına almış olacaksınız.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com