Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Klima Montajı

Ev ve işyerlerinde oldukça büyük önem teşkil eden beyaz eşyalardan bir tanesi olarak bilinen klimalarının montajı teknik servis elemanları tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Klima montajı esnasında öncelikle klima çıkışının olacağı yer ardından klimanın takılacağı alan ve bu ikisi arasındaki geçişi sağlayacak boruların güzergahı belirlenmektedir. İstanbul Klima Montajı esnasında, hava çıkışının doğru bir şekilde yapılabilmesi için klimanın yerleştirileceği alan doğru şekilde belirlenmelidir. Odanızın boyutuna göre tercih etmiş olduğumuz klimalar, havanın dışarı çıkabileceği alanda belirlendikten sonra doğru şekilde klima montajı yapılmalıdır. Montajı gerçekleştirecek ekibin profesyonel bir ekip olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde montajdan dolayı ortaya çıkan problemler kısa süre içerisinde klimadan randımanlı çalışma alamamanıza sebebiyet verebilir.

Yeni klima taktırdıktan sonra birkaç ay içerisinde teknik servisi arayarak klimadan istediği randımanlı çalışmaya alamadığını söyleyen müşterilerin büyük bir bölümü klima montajı esnasında yanlış montajdan dolayı bu problemlerle karşılaştığınız bilmezler. Her teknik servisi rahatlıkla klima montajı gerçekleştirebilecekleri düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Profesyonel bir şekilde yapılmadığı takdirde İstanbul Klima Montajı öncelikle randımansız çalışmayı sağlar, beraberinde aşırı zorlamadan ötürü klimanın elektronik aksamında problemler ortaya çıkmasının sebebini oluşturur. Klima aldıktan kısa bir süre zarfı sonra istediğiniz kadar soğutmadığını ya da istediğiniz kadar ısıtmadığını söylüyorsanız muhtemelen montaj esnasında yapılan bir hatadan ya da kullanıcı hatasından dolayı bu problemlerle karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Profesyonel teknik servisler klima montajı gerçekleştirirken, hava çıkış filtresinin bulunacağı yeri belirler, ardından klimanın yerleştirileceği alan ve son olarak ta ikisi arasındaki geçiş borularının hangi güzergahtan gideceğini belirlemektedirler. Bu belirlemeye işlemler arasında dikkat edilmesi gereken belli başlı püf noktalar bulunmaktadır. Sadece profesyonel teknik servis İstanbul Klima Montajı esnasında bu püf noktaları uyarak montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar güvenli bir şekilde klimanızı kullanmak istiyorsanız klima montajı ve ardından da klima bakımı konusunda hassas davranmanızı tavsiye ediyoruz. Bu iki konuya dikkat ettiğiniz takdirde almış olduğunuz klimalar uzun süre tam randımanlı bir şekilde çalışabilir. Özen göstermediğiniz halde, klima montajını yapan firmanın doğru bir film ama olmaması gibi durumlarda, kısa süre içerisinde randıman alamadığınıza dair şikayetlerde bulunabilirsiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com