Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi : Seka Servis ailesi olarak klima sektöründe öncü firma olma anlayışımız bizleri her geçen gün bir adım daha ileri gitmemizin sizlerin memnuniyetinize bağlı tutmaktayız. Klima servisinde ki azim ve istikrarımız ile çözemediğimiz hiç marka ve model klima cihazı olmaksızın bu ilerleyişimizi devam ettirmekteyiz. Yazların sıcağın altında güneş gören evlerimiz gün içerisinde durulmayacak durumda bir hal alır. Her ne kadar vantilatör gibi geçici soğutma işlemini kullansak ta klimanın yerini dolduramayız. Sıcak ortamlarda açılan camlar yâda serinlemek için çıkılan balkon veya pencereler bizleri serinletmeye yeterli değildir. Bu sebeptendir ki klimalar hayatımızın artık bir parçası haline gelmiştir. Hemen hemen her evde olan klimalarımızın da tıpkı otomobilleriniz gibi bakıma ihtiyaç duyar, İstanbul Klima Servisi firmaları bu gibi ihtiyaçlarınızı her türlü karşılamakla beraber klimalarınızın arızalı aksamlarını da tamir etmektedir.

Şirketimiz Seka Servis ortalama altı ayda bir klimalarınızın bakıma ihtiyaç duyduğunu ve bu bakımın aksatılmadan yapılması gerektiği önemi her defasında siz değerli müşterilerine önermektedir. İstanbul Klima Servisi için firmamızı arayarak belirlediğiniz tarihte randevunuzu alabilir ve istediğiniz saat ve tarihte yerinde bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Klimalarınız uzun süre bakım yapılmadığı takdirde enerji tüketiminde atış gösterebilir bu durum ise kaçındığınız bakım hizmetinin size daha pahalıya gelmesinin sebebidir, sizlere önerimiz klimalarınız bakım hizmetlerini vakti geldiğinde yaptırmanız. Şirketimiz Seka Servis sizlere bu hizmeti hatırlatmasını isterseniz bizim periyodik aylık müşteri takvimimize kayıt olabilirsiniz. Kayıt için lütfen bizi arayınız.

Neden klima bakımını yaptırmanız gerekir bunu hiç düşündünüz mü? Klimalar ortamdaki havanın soğutulması konusunda çalışma gerçekleştirdiği için ortamdaki hava sürekli devridaim olmakta bundan dolayı filtreler belli bir süreden sonra ortamda bulunan toz, bakteri vb. gibi istenmeyen birikintiler oluşturur. Bu durum İstanbul Klima Servisi ekipleri tarafından temizlenmediği takdirde klimanızdaki pisliklerin tekrar aynı ortama atmasını sağlar. Sağlığınızı ciddi şekilde riske atan bakımı ihmal edilmiş klimalar belli bir süreden sonra astım, solunum yetmezliği vb. hastalıkların önünü açmaktadır. Seka Servis ailesi olarak tüm değerli müşterilerimize bu konuda hassas olmalarını ve sağlığınızın hayattaki her şey den önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com