Teknik Servis

İstanbul Klima Sökümü

Ev ve iş yerlerimizde ısınma ve serinleme amacıyla kullanılan klimaları montajları kadar sökülmesi de oldukça büyük titizlik içerisinde gerçekleştirilmesi gereken işlemler arasında yer alır. Klima sökümü gerçekleştirirken profesyonel bir ekibin bu işlemi gerçekleştirmesi oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekirse; İstanbul Klima Sökümü esnasında öncelikle klima 50 saniye kadar soğuk derecesinde çalıştırılmalıdır. Ardından bütün gaz toplandıktan sonra klima vana kapakları açılır. Bu işlemler uygulanırken gözden kaçan herhangi bir detay klima sökümü esnasında ciddi anlamda problem ortaya çıkartabilir. Tamirat profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir seyyar bu ince nüanslar gözden kaçırılmaz ve çok daha başarılı bir klima söküm işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

İnce detaylar gözden kaçtı takdirde sökülen klima bir daha kullanılamaz hale gelebilir. Basit çalışma prensibi sıcak hava ile soğuk havanın değişimini sağlamak olan klimalarda, gaz birikmesi ve vana kapaklarının açılmasının unutulması gibi durumlar ciddi anlamda iç elektronik aksamına zarar verebilir. Klima sökümü yapıldıktan sonra tekrar takılmak istendiğinde montaj işlemi başarılı şekilde gerçekleştiriyorsa bile içerisinde oluşan, elektronik aksam sıkıntılarından ötürü aynı şekilde randımanlı bir çalışma yakalayamazsınız. Filtreler temiz olduğu halde bakımları düzenli gerçekleştirildiği halde klima sökümü doğru yapılmamış olan makinaların ömrü kısalır ve istediğiniz performansta hiçbir zaman çalışmazlar. Özellikle büyük iş yerlerinde kullanılan büyük boyuttaki İstanbul Klima Sökümü daha dikkatli yapılması gerekmektedir. Ortak hava çıkış filtresi ne sahip olduklarından dolayı karşılaşılan problemlerin de önemi büyük oluyor.

Profesyonel bir çalışma gerçekleştirerek klima sökümü yaptırdığınızda, karşılaşacağınız riskleri en aza indirmiş olursunuz. Uzman personeller ev ve işyerlerindeki klimalarınızın doğru şekilde söker ve tekrardan montajı yapılması gerektiğinde yine bunu profesyonel şekilde yaparlar. İstanbul Klima Sökümü işleminin titizlikle gerçekleştirilmesinin sebebi çok fazla algoritmik değişim içerisinde bulunmasıdır. Yani söküm gerçekleştirilirken akıldan çıkarılmaması gereken çok fazla sıralama detayı bulunur. Gazı bir araya toplamak, ardından vana kapaklarını açmak bunlardan sadece iki tanesi olmaktadır. Eğer profesyonel bir firma ile klima sökümü işlemi için anlatırsanız bu işlemlerin her biri sizler için çok daha kolay olur veya makinanız daha uzun ömürlü çalışma gösterir.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com