Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Klima Ustası

Hayatımızda oldukça büyük yer tutan klimaları tamirat, bakım ve onarım için profesyonel kişilerden yardım alınması oldukça önemli bir durumdur. Klima ustası olarak tabir ettiğimiz kişiler bağlı oldukları firmaların bünyelerinde her üç ayda bir eğitim alarak son teknolojik klimalarının tamiratını gerçekleştirmek için profesyonel hale getiriyorlar. İstanbul Klima Ustası evinize iş yerinize geldiğinde karşılaşmış olduğunuz klima problemlerinin hızlı ve pratik bir şekilde çözümünü size sağlayabilmek adına ciddi bir eğitim sürecinden geçiyor. Son derece karmaşık bir mekanizması bulunan klimaların tamirat işlemlerini gerçekleştirebilmek ciddi anlamda zor bir iş yüküdür. Bu nedenlerden ötürü profesyonelce çalışma gösterebilecek klima ustalarının becerisiyle ancak tamir, onarım ve bakım yapılabilir.

Türkiye’de ev aletleri bozulduğu zaman toplumsal bir alışkanlık olarak için hemen işe koyulur. Bu bazı ev aletlerinde işe yarayan bir çalışma mantığı olsa da klimalar için son derece güç bir durumdur. Oldukça karmaşık bir mekanizması bulunan klimanın tamiri onarımı ya da montajını gerçekleştirebilmek için büyük firmalar çalışanlarına her üç ayda bir özel seminerlerde eğitim vermektedir. Klima ustası statüsündeki insanların bu bilgileri profesyonelce öğrenebilmeleri zaman aldığından dolayı konuyu bilmeyen birisinin tamir etmesi son derece zordur. İstanbul Klima Ustası ev ve iş yerlerinize çağrıldığında profesyonel bilgi ve donanımı ile beraber ortaya çıkmış olan problemin analizini hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve tamirat işlemlerinizde aynı hızla tamamlanır.

Klimalarda ortaya çıkan problemlerin 2 farklı temel sebebi bulunmaktadır. İlk sebep amortisman yani yıpranmadan ötürü makinanızın artık randımanlı bir şekilde çalışmıyor olması durumudur. Klima ustası bu gibi durumlarla karşılaştığınızda daha az zarara uğramış olması için altı ayda bir bakıma davet edilmelidir. Büyük işyerleri için İstanbul Klima Ustası ortalama her üç ayda bir bakıma çağrılırsa daha başarılı sonuçlar elde edilir. Özellikle tekstil ürünlerinin satışının gerçekleştirilmiş olduğu mağazalarda tozlanma ve filtrenin dolması çok hızlı gerçekleştiği için üç aydan daha kısa sürede çağırmak da randımanlı çalışmasını sağlayacaktır. Klima ile ilgili olarak ortaya çıkan problemlerin diğer sebebi de tamirat işlemlerini bilinçsiz kişilerin yapması durumudur. Branşında uzman kişilerle çalışırsanız böyle bir problemle karşılaşmazsınız ve uzun dönem klimanızı kullanabilirsiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com