Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Kombi Demontaj

Günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran kombiler bakımı onarımı tamiratı oldukça karmaşık mekanizmalardır. Birçok alanda hayatımızı basit hale getiren bu makinelerin çalışma prensipleri karmaşık olduğundan dolayı tamirat gibi problemlerle karşı karşıya kalındığında profesyonel birikimin müdahale etmesi daha avantajlı olur. İstanbul Kombi Demontaj işlemleri kombinin basitçe sökülmesi anlamına gelmektedir. Kombi sökülme işlemleri gerçekleştirilirken her şeyden önce gaz ve elektrikle çalışan bir mekanizma olduğundan dolayı gaz vanası kapatılır, elektrik bağlantısı kesilir. Ardından dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalar bulunmaktadır. Boruların doğru bir şekilde sökülmesi, borular içerisindeki suyun boşaltılması, peteklerdeki suların temizlenmesi gibi diğer işlemler ile beraber kombi demontaj yapılır.

Kombi demontaj işlemleri genellikle arıza yapmış ve artık tamiri mümkün olmayan kombiler değiştirilirken ya da insanları evlerine taşırken az rastlanan bir durum olmaktadır. Kombi sökülürken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kesinlikle gaz kesintisi yapılması ve elektrikle alakalı olarak kombinin şalterlerinin kapatılmasıdır. Birçok insanın zaten bildiğimi basit tekniklerin yanı sıra esas ustalık isteyen kısım petekler ve borularla ilgili olan sökülme işlemidir. İstanbul Kombi Demontaj işlemleri bu belli püf noktalar dikkat edilerek gerçekleştirilmesi, borular üzerinde petekler içerisinde ve kombinizi de ortaya ciddi problemler çıkabilir. Bu nedenlerden ötürü profesyonel bir ekiple bu sökülme işlemlerini gerçekleştirmek çok daha faydalı bir çalışma olacaktır.

Ülkemizde son yıllarda sayıları oldukça artan özel kombi servislerinin büyük bir bölümü müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktan çok uzakta işlem yapıyorlar. İnsanların reklamlardan ya da bir şekilde ulaşmış olduğu bu profesyonel hizmet vermiyor. Bu firmalar kombi demontaj işlemlerinde ustalık konusunda dikkatli olmadıkları için hem kombinizi de kalıcı zararlar olabiliyor aynı zamanda peteklerden akan pis sudan dolayı evinizde bazı problemler de yaşanabilir. Branşında uzman bir ekip İstanbul Kombi Demontaj gerçekleştirecekse her şeyden önce güvenlik önlemlerini almaktadır. Kombinin sağlığı ve uzun ömürlü çalışabilmesi için hem de evde kalıcı pislik oluşmaması için dikkatli bir çalışma gerekmektedir. Profesyonel olmayan ekiplerden böyle bir servisi alamayacağınız için kombi bakım, onarım ya da diğer işlemlerinizi hangi firmalara yaptırdığınız konusunda dikkatli bir seçim gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com