Teknik Servis

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi : Kombiler genellikle yaz aylarında tam randımanlı çalışsa da yazında bizlerin su ısıtmada her zaman ihtiyaç duyduğumuz cihazlardır. Kombimiz her ne kadar da ısınma ve ısıtma ihtiyaçlarımızı karşılasa da belli sürelerde arıza yapmamaları için bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu sebeptendir ki İstanbul Kombi Servisi firmalarını arayarak kışın ortasında mağdur olmamanız için bakımlarını zamanında yaptırmanız gerekir. Kombimiz hiç arıza vermiyor diye kombi bakımı yaptırmamanız gerektiği anlamına gelmez. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez cihazı kombimiz kışın o soğuk havalarda ansızın oluşan arıza kimsenin istemediği bir durumdur. Bu gibi durumlarla karşılaşmadan önce kombinizin bakımlarını zamanında yaptırmanızı öneririz. Kombi bakımı yaptırmanızın yanında performans ve ekonominiz için petek temizliğini de öneririz.

Kombi bakımının yaptırmamız neden önemlidir diye sorar iseniz; kombiler kışın evimizi ısıtma sistemleri üstlendikleri gibi yazında sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamaktadırlar. Yaz kış kullanılan kombiler doğal olarak bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Şirketimiz İstanbul Kombi Servisi hizmetini yerinde yaparak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Bakım yapılmayan kombiler belli bir süreden sonra arıza vermeye başlar bu da kaçındığınız düşük fiyatlarla kombi bakım hizmetinin sizlere ihmalinizin sonucunda yüksek fiyatlarla karşınıza çıkar. Oluşan arızalarının kış aylarında meydana gelmesi de aile huzurunuzu bozabilir. Kimse kış ayalarında sıcak ortamının bir anda soğuğa dönüşmesini tabiki de istemez. Siz siz olun kombilerinizin bakımlarımı zamanında yaptırmaya özen gösterin bu gibi ihmallerin sizlere daha ağır faturalarla karşılamanıza sebep olur.

Şirketimiz Seka Servis kombi bakım hizmetini yerinde sizlerin huzurunda yapmaktadır. Kombinizin bakım hizmetlerinin yanında petek temizliğini yaptırmanızın da gerektiğini sizlere öneririz. Petek temizliği ile İstanbul Kombi Servisi hizmeti alabileceğiniz firmamızı arayabilir ve size uygun tarihte randevunuzu alabilirsiniz. Bahsetmiş olduğum kombi servisi, kombi bakımı ve petek temizliği hizmetleri aylık olarak ta faturanızda kullanım tüketimini de azaltmaktadır. Bakımı ve temizliği yapılmayan kombi ve petekler belli bir süreden sonra ısıma sisteminizin çalışma performansını ciddi bir şekilde etkiler ki bu durumda faturanızın da artmasına sebep olur. Bakım yapılan kombilerin, bakım yapılmadıktan önceki durumlarına göre daha iyi performansa sahip oldukları ve gelen faturalarda etkileyici düşüşlerin olduğu gözlemlenmiştir. Seka Servis ailesi olarak kombilerinizin bakımlarını zamanında periyodik olarak yaptırmanızı şiddetle öneririz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com