Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Kombi Sökümü

Kombi söküm işlemleri genellikle taşınmaya da arızadan dolayı değiştirilmesi gereken kombi cihazları olduğunda yapılan bir uygulama olmaktadır. Kombi sökümü işlemi gerçekleştirmeden önce dikkat edilmesi gereken oldukça önemli hususlar bulunuyor. Öncelikle mutlaka şebeke gazı ile evin doğalgaz bağlantısının bulunduğu noktadaki vana kapatılmalıdır. Vana kapatıldıktan sonra doğalgaz kontrollü gerçekleştirin. Ocağımızın gazını açıp doğalgazın kapanıp kapanmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ardından elektrikli çalışma özelliğine sahip olan kombilerin elektrikle bağlantı noktası olan şalterlerin kapatın. İstanbul Kombi Sökümü esnasında güvenlik önlemi açısından başlangıçtaki bu iki kapatma çalışmasının mutlaka gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde önemli problemler ortaya çıkma ihtimali yüksektir.

Kapatma işlemleri gerçekleştirdikten sonra yapacağınız sonraki işlem kombi boruları içerisinde bulunan suyun boşaltılmasıdır. Kombi tesisatı içerisinde bulunan su dışarı boşaltılır ve tamamen bu suyun dışarı çıkıldığında nemin olduktan sonra soğuk su giril vanası kapatılır. Kombi sökümü işleminde bir sonraki aşamada kombi eğer bacalı ise bacası yerinden sökülür. Bu işleminde ardında kombinin alt ünitesi olarak adlandırdığımız petekler arası borular dışarıya çıkartılabilir. İstanbul Kombi Sökümü işlemi gördüğünüz gibi karmaşık bir işlem olduğundan dolayı mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Sıralamada yapılacak bir hatadan ötürü ciddi problemler yaşanabilir bu nedenden dolayı profesyonel bu alanda tecrübeli kişileri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kombi günlük hayatta birçok işimizi kolaylaştıran oldukça önemli bir beyaz eşya olarak her evde bulunmaktadır. Dönem içerisinde belli problemlerden ötürü kombinizi sökmek ve değiştirmek isteyebilirsiniz. Değişim işlemi gerçekleştirirken mutlaka kombi sökümü profesyonel insanlar tarafından yapılması gerekmektedir. İstanbul Kombi Sökümü çalışması kombi montajından çok daha zor olduğundan ötürü bu alanda profesyonel ve başarılı birilerinin bulunması oldukça önemlidir. Kurumsal kimliğe sahip olan firmaların bünyelerinde çalışan elemanlardan bu alanda yardım alırsanız çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kombi sökümü hakkında detaylı eğitimi almış ve bu konuda tecrübesi olan elemanlar herhangi bir problem yaşamadan evinizden rahatlıkla kombinizi çıkartmanızı sağlayabilir. Bu konuda işinizi şansa bırakmadan profesyonellerle çalışırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla kombinizi evinizden çıkartabilir ve istediğiniz zaman farklı bir kombi ile değiştirebilirsiniz.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com