Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Kombi Tamircisi

Kış aylarında ısınma probleminin büyük oranda çözümü olarak ülkemizde kullanılan kombi ile ısınma yöntemi son yıllarda oldukça revaçta olmaktadır. Birçok insan kombi sistemine geçerek hem daha pratik hem daha maliyetsiz bir şekilde ısınma problemini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda oldukça zahmetsiz bir yöntem olan kombi ile ısınma yöntemleri günümüzde oldukça tercih edilen yöntemler arasında gösterilmektedir. Bazı dönemlerde yaşadığınız problemler kombi tamiratı gerektirebilir. Böyle durumlarla karşı karşıya kaldığımız zaman kendi başınıza hareket etmek yerine İstanbul Kombi Tamircisi çağırarak işi ustasına bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi tamircisi evinize geldiğinde bu alanda almış olduğu profesyonel eğitimden ötürü rahatlıkla tamirat işlemini gerçekleştirebilir ve probleminizi çözebilir.

Kombi üzerinde ortaya çıkan problemlerin temelde iki farklı nedeni bulunuyor. İlk neden her beyaz eşyada olduğu gibi amortisman yani yıpranma bedelleri olarak ortaya çıkmaktadır. Uzun yıllar kullanmış olduğunuz kombiler ömrünü tamamladıysa artık kullanım dışı kalabilir buna bağlı olarak sık arızalanma gibi problemler yaratabilirler. Bu şekildeki problemlerde İstanbul Kombi Tamircisi aranarak gerekirse kombi demontaj işlemi yapılması istenebilir. İkinci en çok arıza çıkartan neden de son kullanıcı hataları olmaktadır. Sürekli olarak kombinin açılıp kapanmasını şalterlerden yapanlar, aynı zamanda kombi içerisindeki su seviyesini kontrol etmeyen son kullanıcılar en çok arıza için telefon açan kullanıcılardır. Son kullanıcı olarak üzerinize düşeni yaptığınızda ve kombi bakımlarını gerçekleştirdiğiniz de herhangi bir problem yaşamazsınız. Ortaya çıkan olası tüm problemler için kombi tamircisi aranarak profesyonel destek alınabilir.

Ülkemizde birçok özel kombi servisi müşterilerine sağlamış olduğu hizmet sonrasında servis garantisi sağlamaktadır. Eğer garanti kapsamı dışına çıkmış kombi cihazınız bulunuyorsa servisten İstanbul Kombi Tamircisi çağırarak tamirat işlemini gerçekleştirebilir ve ardından servis garantisi alabilirsiniz. Servis garantisi basitçe müşterilerin mağduriyet yaşamasını engelleyen en önemli gelişmelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. 6 ay ile 1 yıl arasında değişen özel servis garanti sürenizi kombi tamircisi evine geldiğinde sorarak kendisinden öğrenebilirsiniz. Bu süre zarfı içerisinde ortaya çıkmış olan tüm problemleri çözümü özel çalıştığınız servis tarafından gerçekleştirilecektir.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com