Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.4
Nem : 39
Önemli Bilgiler

Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

İstanbul Petek Temizleme

|

(İstanbul) Petek Temizleme: Petek ve kaloriferlerinizin temizliği yapılmayan kombilerin belli bir zaman sonra performanslarında ısıtma ile ilgili düşüşler gerçekleşebilir. Bu durum kombinizin ömrünü kısalttığı gibi bütçenizi de doğalgaz faturalarında sizi zora sokabilir. Bu sebeptendir ki İstanbul Petek Temizleme hizmetini her 6 ayda bir kış aylarının başlangıcında yaptırmanızı Seka Servis ailesi olarak sizlere her yıl uygulamanızı öneririz. Peteklerinizde birken kireç, tortu gibi atıklar peteğin içerisinde ki akışı engellediği gibi ısınmada da sıcaklığın azalması söz konusu olabilir. Kombileriniz yüksek ayarda çalıştırdığınız halde eviniz ısınmıyorsa ihmal edilen petek temizliğinden dolayıdır. Kombimizin ömrünü uzun süre kullanmak istiyorsak kombimizin bakımının yanında peteklerimizin de bakım ve temizliğini yaptırmanız gerektiğini unutmayın.

Petek Temizleme İstanbul

Kombilerimiz her ne kadar da sizin içinizi rahatlatarak çalıştığını görseniz de belli bir süreden sonra sizi sıkıntıya sokacak duruma gelebilir. Yılda bir kez yapılan kombi bakımı ve petek temizleme hizmetinden yararlanmanız kış aylarınızın sorunsuz ve huzurlu geçirmenizde size yararlı olacaktır. Kombi bakımı yapılan cihazımın performansı değişmiyorsa İstanbul Petek Temizleme hizmetinin de yapılması gerekir. Petek temizliği her ne kadarda halk arasında iki senede bir yapılması idealdir denilse de uzman ekiplerimiz bu düşünceyi tamamen kabul etmemektedir. Senede en az bir kez yapılan kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti eviniz az parayla çok ısınması demektir. Kimse çok parayla az ısınmak istemez değil mi? Bu nedendir ki lütfen kombi bakımlarınızı ve petek temizliğinizi zamanında yaptırınız.

Hizmet Bölgelerimiz;


- İstanbul - Petek Temizleme

Şirketimiz Seka Servis kombi bakımının yanında petek temizleme hizmetini uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Yerinde yapılan kombi bakımı ve Petek Temizleme İstanbul hizmeti ile sonuçları kendi gözlerinizle görebilir, belli bir süreden sonra peteklerinizde oluşan kiri gözlemleyebilirsiniz. Bizleri arayarak en kısa zamanda bu hizmetlerimizden uygun fiyatla yararlanabilir ve kış ayı boyuncu eviniz huzurunu sağlayabilirsiniz. Kimse kış ayının ortasında kombisinin arıza yapmasını istemez. Bakımı yapılmayan kombiler siz hiç farkında olmadan arıza geçer bu durumda sizi kış ayının ortalarında ısınmama sorunuyla karşı karşıya bırakır. Biz de Seka Servis ailesi olarak diyoruz ki vakit kaybetmeden bizi arayın uygun ve ucuz fiyatlarla tüm hizmetlerimizden yararlanın.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: İstanbul Petek, Petek İstanbul, İstanbul Petek Temizleme, Petek Temizleme İstanbul, İstanbul Petek Temizliği, Petek Temizliği İstanbul, İstanbul Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme İstanbul, İstanbul Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı İstanbul, İstanbul Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme İstanbul, İstanbul Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası İstanbul,

( 234 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo