Teknik Servis

İstanbul Petek Temizleme Ustası

Peteklerde ortaya çıkan problemlerin en önemli sebeplerin başında kirve benzeri pis maddelerden ötürü boruların tıkanması ya da peteklerin tıkanması gibi problemler gelmektedir. Bu tip durumların sizin evinizde olup olmadığını anlamak için en uzak noktada bulunan petek hem yukarıdan hem de aşağıdan kontrol ederek arada nasıl farklı olup olmadığına bakılır. Eğer ısı farklı olduğunu görüyorsanız petek içi ya da bunların içinde tıkanıklık olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Durumlarla karşılaştığınızda İstanbul Petek Temizleme Ustası aranmalıdır. Özel ekipmanları ile evinize gelerek petek temizliği gerçekleştirilir. Petek temizleme ustası evinize geldiğinde kullandığı özel makinayla inşaat pisliği oluşturmaya gerek kalmadan rahatça temizlik gerçekleştirilir ve kombi yine tam randımanlı bir şekilde çalışmaya başlar.

Evinizde oluşan petek tıkanıklıkları için çağırmış olduğunuz petek temizleme ustası öncelikle saf su kullanarak petek ve boruların içerisindeki kirli suyu dışarıya boşaltır. İçinden çıkan çamur ve kir gibi maddeler dışarı atıldıktan sonra özel kimyasal bir madde kullanılarak içeride kalmış olan kir ve pas dışarı çıkartılır. Bu özel kimyevi madde sayesinde aynı zamanda borular korunmalı hale gelir ve herhangi bir kir ve pas durumu yakın zamanda gerçekleşme ihtimali ortadan kaldırılır. İstanbul Petek Temizleme Ustası elinde bulundurmuş olduğu makine sayesinde yeni teknolojiyle evlerde artık inşaat pisliği oluşturmaya gerek kalmadan bu tamirat gerçekleşebiliyor. Eğer aradığınız ustalar peteği yerinden sökmeleri gerektiğini söylüyorlarsa tamirat gerçekleştirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan petek temizleme işlemleri günümüzde inşaat pisliği oluşturmadan rahatlıkla petek temizliğinin yapılabilmesine imkan sağlamaktadır. Özel servislerden çağırmış olduğumuz İstanbul Petek Temizleme Ustası elinde bulundurmuş olduğu özel makina ile beraber boruların içerisine göndermiş olduğu özel kimyasal madde ile hem temizliği gerçekleştirir hem de boruları koruma altına alır. Oldukça cüzi rakamlara yapılabilen bu petek ve kombi bakımı randımanlı bir şekilde ısınması sağlayacaktır. Ev yada işyerlerinde yüksek derecede kombi çalıştırdığınız halde ısınamıyorsanız bir petek temizleme ustası çağırarak kontrol ettirmeniz i şiddetle tavsiye etmekteyiz. Peteklerde genellikle anlaşılmayan bu problemler yüksek faturalar ödemenize sebebiyet verebilir.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com