Yandex.Metrika
Teknik Servis

İstanbul Petek Temizleme

İstanbul Petek Temizleme : Petek ve kaloriferlerinizin temizliği yapılmayan kombilerin belli bir zaman sonra performanslarında ısıtma ile ilgili düşüşler gerçekleşebilir. Bu durum kombinizin ömrünü kısalttığı gibi bütçenizi de doğalgaz faturalarında sizi zora sokabilir. Bu sebeptendir ki İstanbul Petek Temizleme hizmetini her 6 ayda bir kış aylarının başlangıcında yaptırmanızı Seka Servis ailesi olarak sizlere her yıl uygulamanızı öneririz. Peteklerinizde birken kireç, tortu gibi atıklar peteğin içerisinde ki akışı engellediği gibi ısınmada da sıcaklığın azalması söz konusu olabilir. Kombileriniz yüksek ayarda çalıştırdığınız halde eviniz ısınmıyorsa ihmal edilen petek temizliğinden dolayıdır. Kombimizin ömrünü uzun süre kullanmak istiyorsak kombimizin bakımının yanında peteklerimizin de bakım ve temizliğini yaptırmanız gerektiğini unutmayın.

Kombilerimiz her ne kadar da sizin içinizi rahatlatarak çalıştığını görseniz de belli bir süreden sonra sizi sıkıntıya sokacak duruma gelebilir. Yılda bir kez yapılan kombi bakımı ve petek temizleme hizmetinden yararlanmanız kış aylarınızın sorunsuz ve huzurlu geçirmenizde size yararlı olacaktır. Kombi bakımı yapılan cihazımın performansı değişmiyorsa İstanbul Petek Temizleme hizmetinin de yapılması gerekir. Petek temizliği her ne kadarda halk arasında iki senede bir yapılması idealdir denilse de uzman ekiplerimiz bu düşünceyi tamamen kabul etmemektedir. Senede en az bir kez yapılan kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti eviniz az parayla çok ısınması demektir. Kimse çok parayla az ısınmak istemez değil mi? Bu nedendir ki lütfen kombi bakımlarınızı ve petek temizliğinizi zamanında yaptırınız.

Şirketimiz Seka Servis kombi bakımının yanında petek temizleme hizmetini uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Yerinde yapılan kombi bakımı ve İstanbul Petek Temizleme hizmeti ile sonuçları kendi gözlerinizle görebilir, belli bir süreden sonra peteklerinizde oluşan kiri gözlemleyebilirsiniz. Bizleri arayarak en kısa zamanda bu hizmetlerimizden uygun fiyatla yararlanabilir ve kış ayı boyuncu eviniz huzurunu sağlayabilirsiniz. Kimse kış ayının ortasında kombisinin arıza yapmasını istemez. Bakımı yapılmayan kombiler siz hiç farkında olmadan arıza geçer bu durumda sizi kış ayının ortalarında ısınmama sorunuyla karşı karşıya bırakır. Biz de Seka Servis ailesi olarak diyoruz ki vakit kaybetmeden bizi arayın uygun ve ucuz fiyatlarla tüm hizmetlerimizden yararlanın.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com