Yandex.Metrika counter
facebook twitter Google Plus youtube rss
duyuruDuyuru
| İstanbul Tüm Hizmet Bölgelerimiz : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu | | Tüm Hizmet Verdiğimiz Markalar : AEG, Airfel, Akai, Alarko, Altus, Amana, Amcor, Arçelik, Ariston, Auer, Aura, Baxi, Baymak, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Daylux, Demirdöküm, Diamond Electric, ECA, Electra, Electrolux, Esco, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, Funai, Galanz, General Electric, Goodman, Haier, High Life, Hyundai, Lg, Mcquay, Midea, Mitsubishi Electric, Orcool, Oreon, Panasonic, Profilo, Regal, Rubenis, Samsung, Sanyo, Seg, Seikon, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Toshiba, Tronic, Vaillant, Viessmann, Zen, Zibro, York, Indesit, Westinghouse, Airwell, Vestel |
Seka Teknik Servis
İstanbul Hava Durumu
Sıcaklık : 28.5
Nem : 60
Önemli Bilgiler
Klima Servisi

Yaz aylarında sürekli aktif olarak kullandığımız klimalarımız bu kadar yoğun çalışmanın ardından ister istemez bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenden ötürü klimalarımızın vakti geçmeden bakım ve onarım gibi klima servisi hizmetinden bir an önce faydalanmanız gerekmektedir. Seka Servis ailesi olarak şirketimiz klimalarınızın bakım, onarım ve tamir gibi klima servisi hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin her daim yanındadır. Şirketimizi arayarak size uygun günde bizlere klima servis hizmet rezervasyonunuzu yaptırabilir. İsterseniz şirketimizin periyodik bakım hizmet takip sistemimize kaydolabilirsiniz. Siz unutsanız dahi şirketimiz klimalarınızın servis sürelerini sizlerin yerine takip edebilir ve sizden onay alındıktan sonra yerine hizmetimizi gerçekleştirebiliriz. Seka Servis olarak klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve her türlü marka model klima yedek parça tedariki için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerimiz evimizin sıcak ortamlara kavuşmasını sağlayan doğal gaz ile çalışan yeni tip ısınma sistemleridir. Kış aylarında aralıksız çalışan kombimizin doğal olarak yıpranması normaldir. Bu da demek oluyor ki kombinizin özel servisler tarafından bakıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Şirketimiz Seka Servis kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda tecrübeli ve profesyoneldir. Tüm İstanbul bölgesinde yerinde hizmetimiz mevcuttur. Bizleri arayarak kombinizin gerekli bakımlarını yaptırmak için rezervasyon talep edebilirsiniz. Ekibimiz bakım, onarım ve tamir gibi işlemlerini olabildiğince evinizde gerçekleştirir. Ortalama bir saat gibi sürede arızalarınız sorunları çözülür ve size teslim edilir. Her türlü kombi marka ve modellerin arıza, bakım ve onarım işlemlerini yaptığımızda unutmayın.

Beyaz Eşya Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez dörtlü olarak bildiğimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Fırın bu gibi beyaz eşya ürünlerimiz her daim durmaksızın yaz kış demeden çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma sonucu cihazlarımız beyaz eşya servisi hizmetine yeri geldiğinde ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin çok uzun süre çalışması için her ne kadar bu adaptede üretilse de yeri geldiğinde beyaz eşya ürünlerimiz bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetini istemektedir. Seka Servis ailesi olarak tüm müşterilerimize bakım, onarım ve tamir gibi beyaz eşya servisi hizmetlerini aksatmadan yapılmasını şiddetle önermekteyiz. Şirketimiz bu gibi durumlarda her türlü marka ve model beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım, tamir ve yedek parça tedarikini sağlamaktadır. Bizleri arayarak servisimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme aslında kombi bakımın yanında yapılması şiddetle tavsiye edilen petek temizliği kombimizin performansını yüksek derece etkileyen faktörlerden biridir. Kombinizin sürekli kullandığı ayarından aldığınız ısınma performansı ile petek temizliği yapılmış ve bakımı yapılmış kombinizin verdiği performans yapılan araştırma ve tecrübelere göre etkili fark oluşturmaktadır. Kombi bakımın önemi ne kadar ise bir o kadar da petek temizliği çok önemli bir husustur. Peteklerimizin içerindeki kireç, tortu vb. atıklar belli bir süreden sonra peteğimizin içinde sıcak akımını engellemektedir. Bu durumda kombinizin fazla yakmasına ve sizlere de ağır faturaların yansımasına sebep görülmektedir. Seka Servis olarak şirketimiz kombi bakımın yanında petek temizleme hizmetini yarı yarıya fiyatlar ile yapmaktadır. Şirketimizi arayarak bu gibi kampanyalarımızdan yararlanın, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

İstanbul Petek Temizliği

|

(İstanbul) Petek Temizliği: Ülkemizde hemen her evde bulunan kombiler, günlük yaşamda ısınmak için en pratik yol olarak gösterilmektedir. Kombilerin en sıkıntılı tarafı, peteklerde meydana gelen tıkanmalardan ötürü tam performanslı çalışamamaları durumudur. Bu durumun temel sebepleri arasında, kir ve çamur gibi borularda biriken, dolaşımı engelleyen pislikler gelmektedir. İstanbul Petek Temizliği bu pisliklerin atılması hususunda uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlar evinize geldiklerinde özel robotlu cihazlar sayesinde sadece iki saat içerisinde evde bulunan tüm peteklerin temizliğini gerçekleştirebilirler. Günümüzde birçok özel servis bu imkanları sağlayamadı ondan dolayı gitmiş olduğu evlerde insanlara inşaat pisliği çıkartmaktadır. Profesyonel çalışma gerçekleştiren bir özel servisi ile anlaştığımız takdirde petek temizliği sadece iki saat içerisinde tamamlanır ve herhangi bir inşaat pisliği gibi can sıkıcı durum ortaya çıkmaz.

Petek Temizliği İstanbul

Evinize gelen ustalar ilk olarak peteklerin içerisinde bulunan kirli suyun dışarı çıkarılabilmesi için robotlu makine yardımıyla borulara saf su pompalar. Saf su itekleyerek dolaşım içerisinde tıkanmış olan tüm kirli ve çamurlu olan suyu dışarıya çıkartır. Ardından İstanbul Petek Temizliği çalışmasının ikinci bölüm olan özel kimyevi madde kullanılma kısmına geçilir. Bu madde sayesinde borular içerisindeki kir ve paslanmış olan pislikler tamamen temizlenir ve bir daha paslanma olmaması adına koruma yapılır. Boruların koruma altına alınması son derece büyük önem teşkil eder. Çünkü eğer koruma altına alınmaz varsa tekrar aynı problemi verebilirler ve bu sayede siz ne kadar yüksek ısıda kombiyi çalıştırırsanız çalıştırın istediğiniz randımanlı ısınmayı yakalayamazsınız. Petek temizliği yaptırarak bu sorunları çözmeniz gerekir.

Hizmet Bölgelerimiz;


- İstanbul - Petek Temizliği

Eski usul eve gelince inşaat pisliği çıkartan tamirat işlemleri yerine günümüzde petek temizliği çok daha basit şekilde gerçekleştirilebiliyor. Sadece iki saat süren çalışma sonunda evinizde bulunan tüm petekler temizleniyor ve performans seviyesi yükseltiliyor. Petek Temizliği İstanbul alanında gelişen teknolojiyi takip eden özel servisler müşterilerine oldukça uygun fiyatlara temizlik işlemlerini yapma hizmeti sunuyorlar. Bu hizmetlerden sizler de yararlanarak daha az faturayla daha çok üstüne bilirsiniz. Özel kimyevi madde kullanarak borular içerisindeki paslanmış bölümler dışarı çıkartılınca performans yukarı çıkar haliyle eviniz daha düşük ısılarda daha fazla sıcaklığa sahip olur.

AEG
Daikin
Demirdöküm
ECA
Electra
Electrolux
Fujitsu
Galanz
General
Goodman
İmmergas
Airfel
Indesit
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Panasonic
Profilo
Samsung
Sanyo
Sharp
Siemens
Airwell
Toshiba
Vaillant
Vestel
Westinghouse
York
Alarko
Arçelik
Baymak
Beko
Bosch
Buderus

Etiketler: İstanbul Petek, Petek İstanbul, İstanbul Petek Temizleme, Petek Temizleme İstanbul, İstanbul Petek Temizliği, Petek Temizliği İstanbul, İstanbul Evde Petek Temizleme, Evde Petek Temizleme İstanbul, İstanbul Evde Petek Temizliği, Evde Petek Temizliği İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Kimyasalı, Petek Temizleme Kimyasalı İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Makinası, Petek Temizleme Makinası İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Fiyatları, Petek Temizleme Fiyatları İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Fiyatı, Petek Temizleme Fiyatı İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Kimyasalı, Petek Temizliği Kimyasalı İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Makinası, Petek Temizliği Makinası İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Fiyatları, Petek Temizliği Fiyatları İstanbul, İstanbul Petek Temizliği Fiyatı, Petek Temizliği Fiyatı İstanbul, İstanbul Doğalgaz Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme İstanbul, İstanbul Doğalgaz Petek Temizliği, Doğalgaz Petek Temizliği İstanbul, İstanbul Petek Temizleme Ustası, Petek Temizleme Ustası İstanbul,

( 0 ) Oy

facebook twitter google linkedin pinterest whatsapp
Seka Teknik Servis © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır | Yunus Emre Altay
seo