Teknik Servis

İstanbul Petek Temizliği

Ülkemizde hemen her evde bulunan kombiler, günlük yaşamda ısınmak için en pratik yol olarak gösterilmektedir. Kombilerin en sıkıntılı tarafı, peteklerde meydana gelen tıkanmalardan ötürü tam performanslı çalışamamaları durumudur. Bu durumun temel sebepleri arasında, kir ve çamur gibi borularda biriken, dolaşımı engelleyen pislikler gelmektedir. İstanbul Petek Temizliği bu pisliklerin atılması hususunda uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlar evinize geldiklerinde özel robotlu cihazlar sayesinde sadece iki saat içerisinde evde bulunan tüm peteklerin temizliğini gerçekleştirebilirler. Günümüzde birçok özel servis bu imkanları sağlayamadı ondan dolayı gitmiş olduğu evlerde insanlara inşaat pisliği çıkartmaktadır. Profesyonel çalışma gerçekleştiren bir özel servisi ile anlaştığımız takdirde petek temizliği sadece iki saat içerisinde tamamlanır ve herhangi bir inşaat pisliği gibi can sıkıcı durum ortaya çıkmaz.

Evinize gelen ustalar ilk olarak peteklerin içerisinde bulunan kirli suyun dışarı çıkarılabilmesi için robotlu makine yardımıyla borulara saf su pompalar. Saf su itekleyerek dolaşım içerisinde tıkanmış olan tüm kirli ve çamurlu olan suyu dışarıya çıkartır. Ardından İstanbul Petek Temizliği çalışmasının ikinci bölüm olan özel kimyevi madde kullanılma kısmına geçilir. Bu madde sayesinde borular içerisindeki kir ve paslanmış olan pislikler tamamen temizlenir ve bir daha paslanma olmaması adına koruma yapılır. Boruların koruma altına alınması son derece büyük önem teşkil eder. Çünkü eğer koruma altına alınmaz varsa tekrar aynı problemi verebilirler ve bu sayede siz ne kadar yüksek ısıda kombiyi çalıştırırsanız çalıştırın istediğiniz randımanlı ısınmayı yakalayamazsınız. Petek temizliği yaptırarak bu sorunları çözmeniz gerekir.

Eski usul eve gelince inşaat pisliği çıkartan tamirat işlemleri yerine günümüzde petek temizliği çok daha basit şekilde gerçekleştirilebiliyor. Sadece iki saat süren çalışma sonunda evinizde bulunan tüm petekler temizleniyor ve performans seviyesi yükseltiliyor. İstanbul Petek Temizliği alanında gelişen teknolojiyi takip eden özel servisler müşterilerine oldukça uygun fiyatlara temizlik işlemlerini yapma hizmeti sunuyorlar. Bu hizmetlerden sizler de yararlanarak daha az faturayla daha çok üstüne bilirsiniz. Özel kimyevi madde kullanarak borular içerisindeki paslanmış bölümler dışarı çıkartılınca performans yukarı çıkar haliyle eviniz daha düşük ısılarda daha fazla sıcaklığa sahip olur.

Bizi Haritada Bulun

Seka Servis

Her Zaman Birince Kalite Parça ve Kalite Hizmet Anlayışımız İle Seka Servis.

http://www.sekaservis.com/
info@sekaservis.com

İletişim Bilgilerimiz

Seka Teknik Servis

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cd. No:18 Bahçelievler/İstanbul

Tel: +90 212 551 74 38

GSM: +90 531 951 83 74

E-Posta: info@sekaservis.com